Черкаський проект отримав грант Посольства з Японії

Дата: 2-04-2019, 17:00

Черкаський проект отримав грант Посольства з Японії
У прес-центрі «Нової Доби» відбулася зустріч із головою МБФ «Небайдужі» Маіною Кулик, головою ГО «Спілка батьків молоді з інвалідністю "Перспектива"» Валерієм Гавріловим та Юлією Волинець проект-менеджером проекту «Надання реабілітаційного обладнання для Центру реабілітації молоді з інвалідністю», що нещодавно отримав фінансування від уряду Японії у рамках програми КУСАНОНЕ.

Також команда поділилася досвідом і розповіла, як діяти громадським організаціям, щоб доєднатися до програми фінансування. Взяти участь у Міжнародному проекті Програми допомоги уряду Японії КУСАНОНЕ у цієї команди виникла минулого року.

– У Черкасах є будинок, в якому проживають понад 70 сімей з дітьми-візочниками, цей будинок спеціально обладнали і створили необхідні умови для тих, хто пересувається за допомогою візка. Батьки цих дітей об’єднали свої зусилля і створили Черкаську міську громадську організацію «Спілка батьків молоді з інвалідністю "Перспектива"», – розповідає керівник Міжнародного благодійного фонду «Небайдужі» Маїна Кулик. – Вони спільними зусиллями подбали про можливість реабілітації – масажі, ЛФК, не оминули увагою і розвиток своїх дітей – навчання, різноманітні гуртки, хенд-мейд-терапія, цікаве дозвілля – усе це стало можливе.
Також у партнерстві з ГО «Перспектива» ми написали проект із метою отримання спеціального реабілітаційного обладнання для цієї категорії діток. Програма допомоги «КУСАНОНЕ» надає можливість отримати необхідне обладнання. Наш спільний проект сподобався Посольству Японії, тому японці надали кошти на придбання спеціальної бігової доріжки та реабілітаційного масажного столу. Загальна вартість обладнання понад 600 тисяч гривень», – пояснює пані Маїна.
Грантова заявка пройшла ретельний конкурсний відбір серед поданих заявок від інших учасників.
Голова ГО « Спілка батьків молоді з інвалідністю "Перспектива"» Валерій Гаврілов наголосив на важливості для громади отримання фінансування на закупівлю обладнання. Проект-менеджер проекту Юлія Волинець розповіла, що унікальність програми уряду Японії КУСАНОНЕ полягає в тому, що заявки на допомогу в її рамках можуть подавати місцеві громади, від моменту подачі до реалізації проекту проходить дуже короткий термін, а результати відчувають безпосередньо члени громад. І зауважила, що це реальна можливість отримання фінансування на втілення соціальних проектів.
Всього у 2019 році в Україні буде реалізовано 12 грантових проектів – переможців Програми безпеки людини КУСАНОНЕ Посольства Японії в Україні: у Рівненській, Херсонській, Харківській, Чернігівській, Волинській, Тернопільській, Чернівецькій, Київській, Черкаській та Вінницькій областях, на загальну суму близько 800 тис. дол. США.

Програма КУСАНОНЕ має на меті розвиток мирного суспільства, де жодна особа не залишена поза увагою. Неприбуткові організації можуть взяти участь у конкурсі для отримання гранту, заповнивши форму заявки, що розміщена на сайті Посольства. За інформацією Посольства, від 2002 року в Україні в межах програми КУСАНОНЕ профінансовано 139 проекти на суму близько 10 млн. дол. США у сферах охорони здоров’я, освіти, соціального захисту тощо. Ці гранти є частиною Офіційної Допомоги Розвитку Україні від Японії. З початку встановлення дипломатичних відносин Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд дол. США.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода