Підсумки «Доби»

Дата: 2-04-2019, 20:30

Підсумки «Доби»
Події.
Розіграли когось учора з нагоди Дня сміху? Так, як це зробив молодик у Черкасах, – точно не всім під силу. До патрульної поліції надійшло повідомлення про те, що будинок на вулиці Руставі замінований. Правоохоронці, що прибули на виклик, ретельно оглянули під’їзди і подвір’я. до пошуків залучили працівників ДСНС та ГУНП в Черкаській області, вибухотехнічної служби, кінологічного центру і медиків. Але вибухівки так і не знайшли. Тоді спецслужби взялися шукати того, хто повідомив про тривогу. Особу «мінера» встановили – це 23-річний місцевий мешканець. Зізнався, що в такий спосіб пожартував, до всього ще й був п’яний.


Заявити про себе (чи то, може, теж такий жарт?) вирішили і порушники на Канівщині. Та то – справжні вандали: обстріляли з вогнепальної зброї і побили киркою пам’ятник гетьману Петру Сагайдачному, встановлений торік на Покрову у Трахтемирові. Понівечений монумент помітив подорожувальник, він і повідомив про скоєне. Хто намагався зруйнувати пам’ятник – поки встановлюють. За словами директора ДІКЗ «Трахтемирів» Тараса Теліженка, псувати добро, без сумніву, взялися якісь українофоби.


Актуально.
Екологи попереджають про небезпеку спалювання для життя і здоров’я усього живого, синоптики – про ускладнення погодніх умов, що сприяють розповсюдженню вогню… Та людям – хоч в око стрель! Бо вчора ледь не згоріло село Мохнач у Чорнобаївському районі. Невідомі «дбайливо» підпалили суху траву, та вітер під вечір змінив хід подій і поніс вогонь на хати. Поруч – ліс. Гасити полум’я негайно виїхали дві рятувальні бригади із Чорнобая і Золотоноші, знадобилася підтримка потужної техніки із Черкас, долучилися й пожежні команди із сусідніх сіл. Боролися з вогнем понад 8 (!) годин, в результаті вигоріло 1,5 гектара сухої трави на околиці, 14 гектарів очерету та 0,2 га лісової підстилки.


Число.
Від 510 до 1190 гривень штрафу доведеться сплатити за порушення режиму в Сезон тиші. Він триває щороку з 1 квітня по 15 червня.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода