Для оздоровлення використовуйте глину

Дата: 6-04-2019, 21:03

Для оздоровлення використовуйте глину
Цілющі властивості природної глини давно вже відзначені в рецептах народної медицини. Крім унікального мінерального складу й антитоксинності, народні лікарі знають про властивість глини очищати організм від шкідливих речовин і стимулювати нормальну роботу людського організму.

Народна медицина пропонує масу рецептів з використання глини. Так, наприклад, нагріту на вогні плитку рекомендують прикладати на ділянки навколо печінки, сечового міхура, нирок. Це сприяє лікуванню запальних процесів. Компреси з глиняної води рекомендують використовувати при контузії, хворобах серця або вен. Цілюще такий компрес діє і при лікуванні гнійного абсцесу. Такий компрес треба змінювати щопівгодини протягом дня.
Обов’язково викидайте використану глину і не застосовуйте в лікуванні двічі, бо вона абсорбує в собі всі шкідливі речовини.
Рекомендують використовувати глиняну пудру. Її застосовують як дитячу присипку при попрілостях і дитячих висипах, наносять на рани як антисептик, використовують при лікуванні псоріазу та екземи.
Косметичні маски з глини рекомендують в наш час не тільки збірники народних рецептів, але й косметологи. З їхньою допомогою можна вирішити проблему вугрового висипання, прищів, млявої і нездорової шкіри. Досить наносити пастоподібну масу на проблемні ділянки на 15–20 хвилин, дати висохнути, а потім змити теплою водою.
Теплі лікувальні глини допоможуть позбутися болю при ревматизмі та артриті. Крім того, їх використовують у комплексному лікуванні анемії. У цьому випадку роблять обгортання: шар глини кладуть на хвору ділянку, зверху обмотують поліетиленом і ховають під ковдру.
Глиняні кульки із настойкою цілющих трав використовують у народній медицині при стоматиті, зубному болю, ангіні. Для цього найкраще поєднувати глину з екстрактами шавлії, евкаліпта, м’яти.
Більш концентровану суміш глини і води народні лікарі радять пити при інфекційних епідеміях, дизентерії, виразкових хворобах травної системи і колітах.
Фахівці нетрадиційної медицини використовують литки з глини при лікуванні захворювань нервової системи. Епілепсія, паралічі, хорея і тик – всі ці недуги рекомендують лікувати, приклавши глиняні плитки на живіт і хребет.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода