Підсумки «Доби»

Дата: 9-04-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Витягав воду і впав у 15-метровий колодязь. Це сталося вчора у Степному, що на Звенигородщині. Одразу ж за викликом виїхали рятувальники і «швидка». За допомогою пасків і рятувальної мотузки чоловіка витягли із криниці. Однак не обійшлося без переохолодження, для подальших обстежень потерпілого терміново доправили до лікарні.


Громадська організація «Турбота» переймається пасивністю юних громадян під час голосування загальнодержавного рівня. Тому разом із партнерами вона започаткувала проект, що спрямований на підвищення активності учнів професійно-технічних навчальних закладів під час президентських та парламентських виборів. Програма залучає до співпраці молодь Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей, вони створюють мультфільми і так звертають увагу на важливість свідомого голосування та активну участь у виборчому процесі.


Актуально.
Найближчими днями варто завершити невідкладні справи, щоб не втрапити під дощ. Так, синоптики обіцяють рясні дощі і зниження середньодобової температури повітря. Але не завтра. Прогноз на 10 квітня – найтепліший день із початку весни і майже літня температура не тільки вдень, а й уночі! Гідрометцентр запевняє, що хмари від нашого регіону далеко, тому опади малоймовірні.


Число.
На майже 400 тисяч гривень «набраконьєрили» у Сулинському заказнику. Системна робота з припинення такого беззаконня триває.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода