Із недобросовісними орендарями Черкащини обіцяють розірвати угоди

Дата: 12-04-2019, 13:39

Із недобросовісними орендарями Черкащини обіцяють розірвати угоди
Прокуратура ініціює розірвання договорів оренди землі через невиконання умов недбалими користувачами. Про це повідомляють у прес-службі відомства.

Здійснюючи представницьку діяльність на захист державних інтересів у сфері земельних відносин, пов’язаних з невиконанням умов договорів оренди землі, прокуратура в судовому порядку ініціює розірвання таких договорів і стягнення існуючих заборгованостей.

Так, господарський суд Черкаської області задовольнив позов Смілянської місцевої прокуратури про розірвання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення в межах с. Балаклея Смілянського району вартістю понад півмільйона гривень з підстав невиконання його умов.

Орендуючи земельну ділянку, на якій булигосподарські двори, фермерське господарство з 2015 року не сплачувало за користування нею орендну плату, маючи заборгованість до місцевого бюджету в сумі майже 70 тис. грн.

З метою поновлення інтересів держави в бюджетній сфері в особі територіальної громади та подальшого ефективного використання вказаної земельної ділянки прокурор звернувся до суду за розірванням договору її оренди та стягнення заборгованості.

Позовна заява задоволена судом в повному обсязі.

Крім того, господарський суд Черкаської області задовольнив позовну заяву Уманської місцевої прокуратури про стягнення з товариства понад 100 тис. грн заборгованості з орендної плати за земельну ділянку площею понад 13 га землі під господарськими будівлями й дворами в адміністративних межах Копіюватської сільської ради Монастирищенського району.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода