У Черкасах відбувся обласний етап Всеукраїнських спортивних ігор

Дата: 17-04-2019, 20:03

У Черкасах відбувся обласний етап Всеукраїнських спортивних ігор
Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 12 квітня 2019 року організувало та провело обласний етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Козацька наснага» на базі державного навчального закладу «Золотоніський професійний ліцей» за участі 7 команд (60 осіб). Про це інформує сайт «Черкаський спорт».

У програмі «Козацької наснаги» козаки профтехосвіти змагалися з таких видів програми: армспорт, піднімання гир, підтягування у висі, піднімання козака, боротьба на пасках та естафеті.

Урочисто та показово відбувся конкурс-презентація команд «Козацькому роду нема переводу», в якому взяло участь 5 команд. Козаки були вбрані в національний козацький одяг і запропонували глядачам командну символіку та пісню.

Найкращими у творчому конкурсі визнано команди:
І місце – ДНЗ «Канівське вище професійне училище»,
ІІ місце – ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей»,
ІІІ місце – ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей»

За підсумками спортивних ігор місця розподілились наступним чином
І місце – ДНЗ «Черкаський професійний ліцей»,
ІІ місце – ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей»,
ІІІ місце – ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей».

Чемпіонів та призерів змагань нагородили кубками, особистими медалями та дипломами відповідних ступенів від управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода