Підсумки «Доби»

Дата: 17-04-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Бачили кінострічку Мела Гібона «З міркувань совісті»? Фільм психологічно непростий і надзвичайно актуальний. Його головний герой рятує людські життя на війні, відмовившись стріляти у ворога. Так от, за п’ять років під час страшних подій на сході України стараються не лише захисники зі зброєю, а й ті, хто тримають опору в тилу – волонтери. Сьогодні п’ятьом таким черкаським героям вручили відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в АТО». Без їхньої добровільної підтримки не буде перемоги.


Про високоморальні мотиви наступного героя на мопеді годі й говорити. Сам із Золотоноші. Увечері закортіло випити, а йти – несила. От і вирішив прокрастися на територію одного із товариств району – раптом хтось підвезе. Та пощастило більше: там він вправно поцупив мопед і гайнув до найближчого магазину. Довго переховуватися злодієві не довелося, бо до правоохоронців звернувся один із працівників товариства, і ті оперативно відшукали мопед із водієм.


Актуально.
Синоптики обіцяють, що вже завтра дощі вщухнуть. Тимчасом на Черкащині найближчі 3 дні пануватиме більш прохолодна та суха повітряна маса. Згодом розпочнеться період невеликих нічних заморозків на поверхні ґрунту, а у східній частині області – мінус у повітрі до 5 градусів. Триватимуть вони, за прогнозом, до неділі, тому варто подбати про безпеку сільгоспкультур і садів.

Число.
120 одиниць зброї та спецзасобів здали до поліції Черкащини. Такі результати за 15 днів проведення місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів на території Черкаської області.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода