Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Дата: 18-04-2019, 13:00

Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)
Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Ганна Половинка, Черкаси:
– Останнім часом слідкую за екологічними новинами в області, зокрема цікавить тема сортування сміття. Нещодавно в Каневі встановили урни. Тепер можна сортувати різні органічні відходи, скло, пластик. Окрім того, у Жашкові також планують облаштувати сміттєві баки. Це тішить, оскільки зроблені перші кроки до екосвідомості області. Я сподіваюся, незабаром побудують і завод з утилізації відходів, який розв’яже проблему переповнення сміттєзвалищ.


Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Володимир Вовк, Черкаси:
– Мені подобаються спортивні новини. Нещодавно здивувався, коли дізнався про те, хто буде суперником Хабіба Нурмагомедова. Також переглядав останній матч «Аякс–Ювентус». Уболівав за других і не дуже задоволений результатом. Очікував на перемогу Ювентуса, проте матч закінчився 1:1.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Анна Клименко-Синьоок, Черкаси:
– Щодня у Facebook або на сайтах міських видань публікують чимало інформації, яка шокує. Останньою вразила новина про те, що нещодавно була пожежа у Південно-Західному районі Черкас. Також розчарувала звістка про результати присудження культурно-освітніх грантів від Черкаської міськради. Цьогоріч «Книжкового фестивалю», на жаль, не буде, оскільки на травень-червень запланований інший, менш масштабний захід.

Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Федор Федорчук, Черкаси:
– Цікавлять політичні перегони. Якщо чесно, не знаю, за кого й голосувати. Не подобаються обидва кандидати. Як на мене, майбутній президент має робити конкретні дії, аби покращити рівень життя громадян. У якій країні ще таке є, щоб пенсій чи зарплат не вистачало, аби сплатити комунальні послуги? Не дивно, що молодь емігрує. Ці питання необхідно вирішити якомога швидше.


Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Раїса Ключник, Черкаси:
– Я активно слідкую за українськими та світовими новинами. Цікавлюся розвитком музики, проблемами Всесвіту та політикою. Останнє найбільше болить. Не розумію поведінку обох кандидатів. Вражає їхня ворожнеча та політична гра. А от порадувала звістка, що незабаром приїде до Черкас Олег Винник. Люблю творчість цього співака.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Юрій Олексієнко, Черкаси:
– Переглядаю різнотематичні новини. Більше цікавить політична ситуація у світі. З українських новин найбільше запам’яталося, що з початку квітня провели перерахунок пенсій та збільшили їхню суму. Це не може не радувати. Цікавлюся також спортом. Намагаюся виконувати різні фізичні вправи, аби тримати себе у формі.
Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Тетяна Дудник, Черкаси:
– Більшість новин дізнаюся з телебачення. Намагаюся відвідувати різноманітні виставки та концерти. Нещодавно була на виступі танцювального ансамблю «Virsky» – дуже сподобалося! Радують також успіхи моїх учнів, наприклад, Марини Мальованої, яка цьогоріч стала чемпіонкою України з боксу.

Дар’я Роженкова

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода