Учениця Шполянської школи мистецтв увійшла у трійку найкращих юних піаністів України

Дата: 18-04-2019, 15:37

Учениця Шполянської школи мистецтв увійшла у трійку найкращих юних піаністів України
Вихованка Шполянської дитячої школи мистецтв класу фортепіано Інга Матвієнко стала стала Лауреатом ІІ ступеня у номінації «Фортепіано-естрадна програма». Здобула перемогу дівчина у ІІІ Всеукраїнському конкурсі піаністів ім. С. Прокоф’єва «PIANO.UA». Про це інформує Шполянська ОТГ.

Конкурс тривав два дні, 13-14 квітня, у Києві. До столиці з’їхалися учасники із 30-ти населених пунктів 18-ти областей України. Загалом у заході взяли участь 134 учні, яких навчали майстерності гри на піано 97 викладачів.

Захід проводили з метою виявлення талановитих українських музичних виконавців, підвищення виконавської майстерності учнів, студентів і педагогів музичних установ України, підвищення рівня престижу музичних спеціальностей, обміну творчими досягненнями між музикантами.

Оцінювали музикантів кваліфіковане журі до складу якого ввійшли викладачі Національної музичної академії ім. П. Чайковського та спеціалізованих шкіл. Семеро із дев’яти членів журі оцінили виступи Інги на 49,3 бали з 50 максимальних. Таким чином Інга отримала винагороду ІІ ступеня серед багатьох інших учасників із усієї України. Викладача, Тетяну Чебан, яка готувала ученицю до конкурсу, відзначили дипломом за високий рівень підготовки учасників та великий внесок у професійну музичну освіту, а Шполянська ДШМ, Шполянської міської ради ОТГ нагородили дипломом за високий рівень підготовки учасників та великий внесок у професійну музичну освіту.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода