На Черкащині виявлено групу нелегальних мігрантів з Китаю

Дата: 18-04-2019, 17:01

На Черкащині виявлено групу нелегальних мігрантів з Китаю
Під час спільної операції поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, сектору превенції Черкаського відділу поліції в Черкаській області, працівники УДМС України в Черкаській області та Управління Держпраці в Черкаській області виявили 17 осіб, які перебували на території України з порушенням. Про це інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

В ході проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» на території одного з підприємств Черкас виявили 17 громадян Китаю, які без відповідних дозвільних документів працювали на підприємстві. За вказаним фактом складено відповідні матеріали.

Перевірка встановила, що вказані громадяни перебувають на території України з порушенням. Щодо дев’яти осіб складено адміністративні матеріали за статтею 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення, щодо однієї особи складено адміністративні матеріали за статтею 204 (Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів) Кодекс України про адміністративні правопорушення. Крім того, ухвалили рішення трьох осіб примусово повернути на територію Китаю з подальшою забороною в’їзду на територію України, ще чотирьом скорочено строк перебування на території України.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода