Гороскоп від «Доби»

Дата: 19-04-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Візьміть участь у креативному та цікавому проекті. Не нехтуйте можливістю проявити свої здібності, оскільки це позитивно вплине на становлення кар’єри. Ймовірно, що сьогоднішні події змусять вас зважитися на серйозну розмову з близькою людиною.

Тілець
Не витрачайте сили на те, що в майбутньому принесе збитки. Це особливо стосується захоплень, бізнесу і нових контрактів. Усе ретельно перевіряйте. Увечері абстрагуйтеся від проблем та насолодіться спілкуванням у приємній, веселій компанії.

Близнюки
Матеріальний аспект сьогодні перемагатиме романтику. Опануйте емоції, щоб нікого не образити зопалу та вчасно виконати всі доручення керівництва. Вільний час присвятіть родині. Увечері розслабтеся та займіться тими справами, які вам цікаві.

Рак
Зберігайте спокій і впевненість у власних силах. Не забувайте про речі, які приносять естетичну насолоду. Розподіліть раціонально фінанси, оскільки несподівані витрати призведуть до небажаних наслідків. Вільний час проведіть з користю. Займіться самоосвітою.

Лев
Повноцінний відпочинок – запорука бадьорості впродовж дня. Втілюйте ідеї в реальність! Не відмовляйтесь від допомоги через свою сором’язливість. До ваших думок прислуховуються, тому контролюйте власні судження.

Діва
У першій половині дня доробіть справи, які, зазвичай, відкладали на потім. Сьогодні ви переконаєтеся в тому, що справжня дружба існує незалежно від віку та обставин. Спробуйте перетворити вечір на свято. Рідні вам у цьому допоможуть.

Терези
Для того, щоб уникнути плутанини, розставте всі крапки над «і». Сконцентруйтеся на конкретній цілі. Відчуєте емоційний підйом. Проте в жодному разі не втрачайте розсудливості. Успіх любить сміливих. Зустріньтеся з друзями та перегляньте цікаву кінострічку.

Скорпіон
Зможете впоратися з усіма завданнями та проявити ініціативу у вирішенні важливих справ. Тримайте себе в руках, не ображайтесь на критичні поради. Робіть висновки. Вечір проведіть з друзями. На вас чекають приємні сюрпризи.

Стрілець
У роботі будьте раціональними та стриманими. Відвідайте театр або музей. Нові враження подарують настрій на день. Не ухвалюйте поспішно рішення. Порадьтеся з більш досвідченими фахівцями. Будьте більш терпеливі, всьому свій час. Не відмовляйтеся від тих речей і людей, які змушують вас посміхатися.

Козеріг
Ви занадто пасивні останнім часом. Покажіть колегам та керівництву, на що здатні. Проявіть креатив, підійдіть до питань з часткою творчості і гумору. День сприятливий для початку соціальних проектів та справ, які стосуються фінансів.

Водолій
Професійні та фінансові справи поліпшаться завдяки вашій наполегливості та самовіддачі. Водолії швидко впораються з накопиченими завданнями. Почуватиметеся гармонійно і вільно. З’явиться шанс виправити помилки у стосунках.

Риби
Лише відкритість та чесність допоможуть досягти успіху. Аби день не перетворився на рутину, більше спілкуйтеся. Будьте цілеспрямовані й терпеливі. Це допоможе без зайвих зусиль просуватися крок за кроком до мрії.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода