Підсумки «Доби»

Дата: 19-04-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Уявіть, що вашу сторінку в соцмережі «зламали» і за нерозголошення особистих даних, що стали відомі хакеру, він вимагає гроші. Системи захисту мають бути на найвищому рівні, аби такого не сталося. Захистити себе на всі 100% не зміг один із інтернет-магазинів дитячого одягу, працівники якого потрапили на гачок зловмисника з Черкащини. Хакер використовув надійні методи конспірації, зокрема розкраховувався криптовалютою, та кіберполіції вдалося встановити особу злодія. Наразі встановлюють, хто іще постраждав він його шантажу.


Щовесни, коли на носі Великдень, площі райцентрів «буяють» десятками кольорів – то оживають ярмарки квітів. Дещо схожі на 8-березневі, але ці – пластмасові, з радянським корінням і вдесятеро шкідливіші для людства. Цього року уманські посадовці вирішили: коли боротися разом, користі буде більше. Тому в Умані цієї весни планують заборонити продаж продукції із синтетичних полімерів: штучних квітів, вінків, корзин та інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику.


Актуально.
Ще один біль – брудна вода. При чому страшно уявити, що ж буде далі?! За повідомленням головного синоптика області, у І кварталі цього року з Дніпра взяли 12 проб води. Усі вони оцінювали воду за 30 критеріями. Висновки експертизи просто шокували: феноли перевищують ГДК у 3–7 разів, концентрації важких металів (мідь, цинк, марганець) – у 3–4 рази. Концентрації хрому шестивалентного – до 5 разів. На другому контрольному створі, що на 6 км нижче Черкас, концентрації марганцю перевищували допустимі значення аж у 16 разів! Неважко уявити, як страждають від отрут річкові жителі.


Число.
6 вибухонебезпечних предметів знищили рятувальники на Лисянщині. 5 артилерійських снарядів виявили жителі села Шубині Стави, ще один – у Ріпках.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода