Геннадій Бобов допоміг школі в Корсуні-Шевченківському

Дата: 20-04-2019, 09:01

Геннадій Бобов допоміг школі в Корсуні-Шевченківському
Дорога в життя починається зі шкільного порога… І якою б не була ця стежина – довгою чи короткою, стрімко-прямою чи звивисто-покрученою – світлим острівцем на ній є і завжди буде школа. Вона – той ясний вогник, що впродовж усього життя зігріває душу кожного теплом і завжди радо відчиняє двері, запрошуючи у обійми дитинства і юності. Школа – це країна, яку називають землею дитинства. Вона не підвладна вікові і живе доти, доки у її стінах звучить сміх школярів, а на поріг ступають дитячі ніжки.

У 1999 році Корсунь-Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа І–ІІІ ступенів №5 відзначила свій 100-літній ювілей. За роки існування тут навчалося понад 4 000 учнів, близько 90 з них нагороджені золотими та срібними медалями, 42 випускники після закінчення педагогічних вишів повернулися працювати вчителями до рідної школи.

Щороку талановиті учні – гордість школи – ставали переможцями та призерами районних та обласних предметних олімпіад, конкурсів знавців рідної мови та літератури, конкурсу-захисту наукових робіт МАН.

Зараз у школі 294 учні і 32 вчителі. Щороку школа оновлює свій інтер’єр. Якісно обладнано 15 навчальних кабінетів. До послуг школярів – спортивна зала, бібліотека, центр вивчення іноземних мов, шкільна їдальня, медичний кабінет, комп’ютерний клас.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонують гуртки та секції різних напрямів. Саме тому маємо і високі спортивні досягнення.

Усі вчителі школи – досвідчені педагоги, які володіють методикою використання інформаційних технологій. Учні ЗОШ №5 є постійними переможцями та призерами різноманітних районних та обласних предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань. А вчителі – призери районних та обласних творчих конкурсів «Вчитель року».

Ми тішимося, що є небайдужі люди, які в нинішні непрості часи допомагають закладам освіти. Тож адміністрація школи висловлює щиру вдячність Геннадію Бобову за постійну турботу про навчальні заклади. Цього разу ми щиро вдячні за допомогу в придбанні бойлера для потреб шкільної їдальні. Він полегшить працівникам кухні виконувати свої службові обов’язки. Сподіваємося на подальшу співпрацю та дякуємо за допомогу!

Тетяна Михайлівна Степанова, директор Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №5

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода