Дублери «Черкаських Мавп» провели майстер-клас у 12-ій школі

Дата: 21-04-2019, 15:01

Дублери «Черкаських Мавп» провели майстер-клас у 12-ій школі
Урок баскетболу школярам провели гравці дубля «Черкаських Мавп» Ярослав Войтович і Максим Бухало. Вихованці «Черкаських Мавп» повідали дітям тонкощі баскетболу та ази цього виду спорту. Про це інформує сайт «Черкаський спорт».

Максим Бухало, гравець «Черкаських Мавп-2»:
«Дуже сподобалося, маса позитивних емоцій. Помітно було, що діти хвилювалися, але вони швидко подолали хвилювання. Урок пройшов чудово, я бачу, що діти отримали хороші емоції».

Тривала розминка, а потім велика кількість вправ та естафет. Разом з Максимом та Ярославом школярі відпрацьовували різного виду передачі, ведення м’яча, подвійний крок та кидок із середньої відстані. Найбільше часу залишили на гру.

«Наше завдання – нести баскетбол в маси. Ми хочемо показати дітям, який це крутий вид спорту, таким чином зацікавити їх. Завдяки таким заходам популяризується баскетбол з юних років», - поділився враженнями Ярослав Войтович.

На завершення гравці «Черкаських Мавп» спільно з партнером клубу ТМ «Домашнє свято» подякували дітям за майстер-клас. Та подарували їм солодкі подарунки.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода