Підсумки «Доби»

Дата: 25-04-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Хто не ризикує, … той не виграє 500 тисяч. Так, півмільйона «зірвав» Микола Музиченко з Черкас під час розіграшу тиражу «Лото-Забави» у конкурсі «Багаті та Відомі». Чоловік опинився у студії програми в червоному ряді на місці під номером 5, а це – улюблене число переможця. Пан Микола спочатку виграв 50 тисяч гривень, тоді збільшив приз удесятеро у супергрі та «зірвав» півмільйона гривень.


Вервечка зіткнень на дорозі сталася вчора у середмісті Черкас. Неподалік вулиці Смаглія автомобіль Nissan виїхав із прилеглої території і не поступився дорогою мотоциклу Yamaha. В результаті зіткнення водій мотоцикла утратив керування і наїхав на трьох пішоходів 16-ти, 17-ти та 18-ти років. Їх разом із власником Yamaha госпіталізували до Третьої міської лікарні.


Актуально.
За тиждень, на поминальні дні, за рішенням міської ради, в Черкасах частково обмежать рух транспорту. Такі зміни потрібні для того, щоб черкащани могли без проблем дістатися до кладовищ 5 травня з 7.00 до 16.00. Обмеження стосуються всього транспорту, крім громадського пасажирського, автомобілів зі знаком «інвалід за кермом» та зі спецпропуском. Рух транспорту обмежать на вулицях Сурікова, Промисловій, Руставі та Одеській. Крім того, буде змінено графік руху деяких тролейбусів і автобусів.


Число.
2 943 гривні коштує спідня білизна, що її поцупила черкащанка в одному із ТРЦ. 35-річна жінка винесла вкрадене у сумці з фольги.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода