Гороскоп від «Доби»

Дата: 26-04-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
У вашому житті починається новий етап. Овнам сьогодні бажано якомога більше комунікувати. Близькі шукатимуть у вас підтримки та допомоги, тож приділіть їм час та поговоріть душевно.

Телець
Астрологи радять ретельно перевіряти інформацію, оскільки є ризик допустити помилку, яка може призвести до неприємних наслідків. Зверніться за порадою до фахівців. Вечір проведіть у колі рідних.

Близнюки
На самотніх представників знаку чекають значні зміни в особистому житті. Якщо ви побачите в об’єкті симпатії ту людину, про яку завжди мріяли, то у вас можуть зав’язатися міцні та довготривалі стосунки.

Рак
Сьогодні імовірно частково зміниться коло завдань, які ви виконуватимете на роботі. Не бійтеся нововведень. Зможете виявити свої здібності якнайкраще. Не забувайте про самоосвіту.

Лев
Не будьте занадто критичними до оточення. Очікуйте поліпшення матеріального становища. Подбайте про своє здоров’я. До вас завітають гості у другій половині дня. Отримаєте позитивні емоції.

Діва
Вдалий день для будь-яких починань. Ваша сміливість і винахідливість допоможе у виконанні заповітних бажань. Не відмовляйтеся від відпочинку. Порадує довгоочікувана звістка.

Терези
У робочих моментах астрологи радять не гаяти час дарма, а сміливо брати участь у новому проекті. Можливо, познайомитеся з людиною, яка вплине на вашу долю. Будьте обачні, оскільки за будь-яку допомогу доведеться розплачуватися.

Скорпіон
День вимагатиме особливої стриманості. Уникайте конфліктів. Якщо спробуєте правильно розставити пріоритети – продуктивність буде значно вищою. Насолоджуйтеся життям!

Стрілець
Погоджуйтеся на відрядження і подорожі, навіть якщо така ідея виникне спонтанно. Астрологи рекомендують частіше виходити з дому і гуляти на свіжому повітрі. Не забувайте всі геніальні ідеї занотовувати.

Козеріг
У вас накопичилося багато справ, які потребують негайного вирішення. Козерогам сьогодні буде притаманний оптимістичний настрій, який дозволить зберегти адекватність і уникнути імпульсивних вчинків із негативними наслідками.

Водолій
День вдалий для відвідування держустанови. Найімовірніше, вийдете з неї задоволеними, адже всі ваші прохання врахують, а фахівці будуть з вами ввічливими та нададуть справді корисні консультації.

Риби
У працьовитих Риб сьогодні не буде часу на відпочинок. Вам знадобиться задіяти всю спритність, щоб впоратися із запланованими справами та отримати бажаний результат.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода