Підсумки «Доби»

Дата: 26-04-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Жорстокість не знає віку, вона виникає, щойно бачить приклад. 16-річний юнак за свій неконтрольований гнів може загриміти за ґрати на 10 років. Неповнолітній житель одного із сіл на Золотоніщині до смерті забив почарківця своєї матері. «Швидка» доправила потерпілого до лікарні, та згодом від тяжких травм він помер у реанімації. Наразі відкрите кримінальне провадження за фактом умисного побиття.


У Черкасах таки дійшли згоди, що освітлення біля пішохідних переходів у темний час доби зменшує ризик ДТП. За словами міського голови, світильники встановлюватимуть в місцях інтенсивного руху транспорту, поблизу шкіл і там, де траплялися ДТП за участю пішоходів. До того ж директор КП «Міськсвітло» запевняє, що на освітлених переходах не було збито жодної людини. Тож у планах – обладнати в обласному центрі 150 світильників на 35 вулицях із жвавим рухом.


Актуально.
Довгоочікуване тепло насправді таке капосне! Синоптики прогнозують, що подекуди в області на Великдень буде сонячно, подекуди ж небо затулять хмари й накрапатиме дощ. Проте температура повітря не спадатиме. Уже з понеділка дощитиме рясніше, подекуди прогримлять грози, температура знизиться.


Число.
216 мільйонерів зареєстровано на Черкащині. Ці люди офіційно задекларували свої статки.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода