Підсумки «Доби»

Дата: 6-05-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Нещодавно в уманській «Софіївці» презентували нові окраси: днями тут урочисто відкрили автентичну частину дендропарку. Серед оновлень – багатоярусний комплекс водоспадів, пам’ятники засновнику парку і його дружині Софії, унікальний сад магнолій, нові насадження дерев, доріжки та експозиція центральної алеї часів ХІХ століття. Крім того, для комфорту відвідувачів у парку встановили вказівники, оновили огорожу, впорядкували торгівлю на території, а ще побільшало туалетів.


Блискавка наробила лиха у Катеринополі. Пожежа спалахнула надвечір у надвірній споруді на території агрофірми. Поки приїхали рятувальники, вогонь уже охопив увесь дах і перекинувся на 10 тонн соломи, що зберігалась усередині. Дев'ятеро пожежників гасили споруду протягом 3-х годин. Причина пожежі – розряд блискавки.


Актуально.
Припинення мінливої погоди синоптики поки не обіцяють. На завтра подекуди в Черкаській області прогнозують грози, шквалистий вітер і зниження температури до 15-20º тепла зранку, по обіді дощ вщухне. Найбільше дощитиме вночі 8 травня. «Мокрої» погоди варто чекати й у четвер. Із 10 по 13 травня, обіцяють синоптики, дещо потепліє – без істотних опадів.


Число.
116 голосів зібрала петиція, що передбачає ремонт дороги Черкаси–Чигирин. Щоби прохання задовольнили, треба зібрати 2500 підписів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода