Звенигородські лісівники доглядають історичні пам’ятки на території держлісфонду

Дата: 10-05-2019, 12:27

Звенигородські лісівники доглядають історичні пам’ятки на території держлісфонду
У лісовому господарстві Черкащини з особливою увагою та турботою ставляться до визначних пам’яток та історичних місцин на території держлісфонду. Так, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники державної лісової охорони Хлипнівського лісництва Звенигородського лісгоспу облагородили територію довкола пам’ятника масового поховання, що знаходиться в урочищі «Діброва». За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

За свідченнями старожилів, це братська могила часів Другої світової війни, саме в цьому місці відбулися масові розстріли військовополонених та місцевих жителів. За неофіційними даними тут захоронено близько 2,5 тисяч людей.

Звенигородські лісівники взяли шефство над цим місцем та щороку доглядають за братською могилою. Цьогоріч замінили огорожу та провели прибирання на місці масового поховання, а також озеленили територію довкола, висадивши вічнозелені кущі. Лісівники зауважують, що долучаються до цієї потрібної справи й місцева влада, громадськість та школярі.

“У лісгоспі постійно проводиться робота по облаштуванню пам’ятних місць, які є важливими як для місцевих громад, так і для суспільства в цілому. Таким чином вдається зберегти варті уваги та вшанування історичні факти, щоб вони не загубилися в часі та збереглися для майбутніх поколінь”, – говорить директор Звенигородського лісгоспу Анатолій Проценко.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода