Діти Черкащини долучилися до благодійної акції «Вишиванка дітям АТО»

Дата: 14-05-2019, 12:01

Діти Черкащини долучилися до благодійної акції «Вишиванка дітям АТО»
КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» взяв участь в благодійній акції «Вишиванка дітям АТО», ініційованій громадською організацією «Волонтерська Сотня Доброволя», метою якої є сприяння консолідації суспільства та покращення взаєморозуміння жителів різних регіонів України. Про це інформують в Управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Учні шкіл області принесли свої (з яких виросли) й купили нові вишиванки для дітей Донеччини та Луганщини, які хочуть, але не мають можливості одягнути вишиту сорочку у День Вишиванки.

Волонтерам у Авдіївці Донецької області було відіслано 68 вишиванок, які з любов’ю зібрали й передали батьки, учні, педагоги закладів загальної середньої освіти області сім’ям, які проживають на прифронтовій території. Активну участь в акції взяли школярі м. Жашкова (42 вишиванки), Тальнівського району (12 нових вишиванок) та Черкаського, Жашківського, Чорнобаївського, Шполянського районів і Ротмистрівської ОТГ.

Дякуємо всім, хто приєднався до благодійної справи. Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла кожного, щоб благословляла на щасливе життя, на служіння Україні й об’єднувала українців по всьому світу.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода