Черкащанин на підпитку застрелив собаку на очах у дітей

Дата: 14-05-2019, 17:25

Черкащанин на підпитку застрелив собаку на очах у дітей
Вранці 12 травня у селі Хацьки Черкаського району місцевий житель у нетверезому стані двома пострілами убив безпритульну собаку – на очах у дорослої жінки та 8 маленьких дітей, повідомляє cайт ВІККА.


«О 9.30 ранку я стояла у себе на подвір’ї – і почула два постріли та крики дітей і крик свого сусіда, – розповідає свідок Анжела Панич. – Вийшовши на дорогу, я побачила переляканих дітей та закривавлену собаку на узбіччі – а поряд з нею всім відомого Васю Бернацького з рушницею. Свого сусіда, який убив собаку на очах у дітей, серед білого дня, з незареєстрованої зброї, у жилому кварталі, де ходять люди та бігають діти. Дякувати Богу що нікого з дітей не зачепило, бо неподалік з усього кутка зібралися діти, грались у хованки… І ці восьмеро дітей побачили цинічне вбивство, та отримали неабиякий переляк… Поліція, що приїхала на виклик, усіх опитала, а Вася втік з рушницею із дому – і надвечір уже розказував всім, що йому «нічого не буде».

За словами місцевої жительки Анни Ісаєнко, собака був добродушний і розумний, жив у лісі, приходив у село, діти з ним грались, підгодовували його.

Слідча Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Вікторія Мороз зазначає, що сьогодні у Хацьках працює група з оперативних працівників та дільничного – і, оскільки є свідки та очевидці події все зробили правильно (вчасно викликали поліцію, дали свідчення), є всі шанси довести цю справу до суду.

Як відомо, згідно зі ст. 299 Кримінального кодексу України, жорстоке поводження з тваринами, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, вчинені з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода