Гороскоп від «Доби»

Дата: 16-05-2019, 08:02

Гороскоп від «Доби»
Овен
Сьогодні вам доведеться добре попрацювати. Виконайте, насамперед, ті справи, що потребують нагального вирішення. Завдяки комунікабельності та дипломатичності Овни зможуть налагодити потрібні зв’язки. Увечері створіть затишну атмосферу та проведіть час із коханою людиною.

Тілець
Спробуйте розібратися у власних почуттях та емоціях. Новий погляд на життя дасть позитивний поштовх як в особистій, так і діловій сферах. Поділіться цінними ідеями і мудрими думками з іншими. У другій половині дня на вас чекають нові знайомства. Не забувайте про самоосвіту.

Близнюки
Ви звикли розраховувати тільки на власні сили. Проте зірки рекомендують не нехтувати можливістю звернутися до експертів або колег. Астрологи радять ретельно перевіряти всю інформацію, існує ймовірність неточностей і помилок. У стосунках із партнером варто проявляти більше ініціативи.

Рак
Сьогодні вам нічого не заважатиме. День чудово підходить для пошуку ідей та нових починань. З легкістю виконаєте заплановані справи. Отримаєте незвичну пропозицію. Не варто зволікати з відповіддю. Сімейна прогулянка подарує вам незабутні емоції та яскраві моменти.

Лев
Вірогідно, ви отримаєте фінансову підтримку, яка допоможе в реалізації планів. Випадкові зустрічі можуть кардинально вплинути на вибір життєвого напряму. Будьте рішучими і зухвалими. Зірки радять чітко розставити пріоритети. Є імовірність, що комусь із близьких друзів знадобиться ваша допомога.

Діва
Будьте собою, говоріть те, що думаєте. Сьогодні у вашій душі пануватиме спокій, а в будинку – затишок і тепло. Постарайтеся зробити приємний сюрприз близьким. Вони оцінять турботу. Незабаром Діви матимуть можливість отримати премію чи додаткові інвестиції. Скористайтеся цими коштами з користю.

Терези
Цілком імовірно, що сьогодні вам вдасться ухвалити рішення, яке кардинально змінить звичний плин речей. Удача супроводжуватиме вас у нових починаннях. Придивіться до свого оточення. Можливо серед друзів знайдете кохання. На користь підуть фізичні вправи та заняття спортом.

Скорпіон
Харизматичні Скорпіони вміють «захоплювати» оточення своїми ідеями. Вдасться залучити до реалізації проекту однодумців. Якщо втомилися від постійної динаміки та безперервної роботи, то влаштуйте невеличке свято і відволічіться від справ. Вам необхідний спокій і душевна гармонія.

Стрілець
Не ігноруйте проблеми, одразу шукайте рішення. У суперечливій ситуації варто добре обміркувати, яку позицію обрати. Якщо відчуєте втому, відкладіть справи і займіться чимось приємним. Це поверне вам стан рівноваги. Вільний час проведіть з дітьми. Отримаєте незабутні емоції.

Козеріг
Проаналізуйте свої вчинки за останній період, можливо, вам є над чим поміркувати і що виправити. Не соромтеся визнавати помилки. У професійному плані Козерогів чекає успіх. Сприятливий день для прогулянок та відвідування цікавих культурних чи спортивних заходів.

Водолій
Ви зможете покращити свій матеріальний стан, якщо візьмете участь у новому проекті. Робіть те, що вам підказує серце. Експериментуйте, тоді матимете змогу розвинути творчі здібності. Сьогодні легко знайдете спільну мову зі співрозмовниками. На вас чекають приємні враження та цікавий досвід.

Риби
Сьогодні представники цього знаку здатні на справжні дива. Астрологи радять вам простіше ставитися до буденних речей. Задля виконання важливої місії Рибам доведеться піти на тимчасове перемир’я з недругом. Слідуйте за мрією і перед вами відкриються нові можливості.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода