Геннадій Бобов подарував жителям села на Городищині дитячий майданчик

Дата: 19-05-2019, 09:01

Геннадій Бобов подарував жителям села на Городищині дитячий майданчик
Разом із весняним теплом справжнім подарунком для сільської дітвори став сучасний ігровий майданчик у центрі села Вербівка, що на Городищині. Цей майданчик – радість не тільки для дітей, а й для батьків. Дитячий сміх тепер лунає тут до пізнього вечора. А дорослі мають можливість спостерігати за тим, як на свіжому повітрі бавляться та набираються сил їхні дітлахи.

– Нещодавно працівники сільської ради та жителі села звернулися до народного депутата України Геннадія Бобова по допомогу. Наше прохання не залишилося без уваги, − зазначає голова Вербівської сільської ради Василь Бондар, − і село отримало сучасний ігровий майданчик. Ця новина миттю облетіла всіх жителів, і дитячій радості не було меж. Адже тепер діти зможуть весело проводити своє дозвілля, більше спілкуватися між собою, а батьки будуть задоволені, що їхня малеча має змогу провести вільний час із користю. Тішимося, що в такий нелегкий час є люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим, роблять це безкорисливо, доброзичливо й від щирого серця.

Загалом це не перша допомога Геннадія Бобова вербівцям. Свого часу цінні подарунки отримали дошкільна установа та загальноосвітня школа, за що вони щиро вдячні народному депутатові.

– У нашому селі щирі й активні люди, які небайдуже ставляться до свого спільного дому, дбають про створення комфортних умов у рідному селі. Проект облаштування дитячого ігрового майданчика громада виносила вже давно, та, відповідно, доклалися селом для його втілення. Завдяки допомозі нашого народного депутата нам виділили 90 тисяч гривень на закупівлю дитячого майданчика. Встановити його вирішили біля школи, адже це центр села, і найбільше дітей вештається саме тут: школу відвідують понад 90 дітей і близько 40 дошкільнят. А дружніми зусиллями працівників сільської ради та школи майданчик встановили за усіма правилами, – наголошує директор Вербівської ЗОШ І–ІІІ ст. Василь Пащенко. – Понад три тижні (як вимагає інструкція), до повного висихання бетону дітям не дозволяли навіть наближатися до ігрових споруд. Тепер же працівники школи контролюють перебування школярів на майданчику, а молодші діти граються під наглядом батьків чи старших родичів. Тож із настанням теплої погоди на майданчику постійно проводять час місцеві дітлахи, батьки з наймолодшими дітками. Я вдячний нашим керівникам, що не обділили увагою дітей.

Подякувати за такий казковий і довгоочікуваний подарунок прийшла малеча, батьки, педагогічний колектив школи. Другокласник Артем та його друг Денис не можуть стримати емоцій, коли розповідають про новий майданчик, що нещодавно з’явився на території школи.

– Мені подобаються і гойдалки, і драбинки, – розповідає восьмирічний Артем. – Ми з другом і до уроків, і після уроків заходимо сюди!

– А ми з мамою ще й увечері приходимо! – додає Денис. – У нашому селі більше немає схожих гойдалок ніде, тому ми радо граємося тут.

Молоді мами з Вербівки щиро вдячні Геннадію Бобову за проявлену турботу про їхніх дітей та за допомогу в облаштуванні дитячого майданчика. Тепер юним вербівцям є де проводити час, спілкуватися і розвиватися фізично. «Добре, що нас чують і намагаються допомогти у вирішенні проблем», – кажуть жителі села і додають: «Звісно, під лежачий камінь вода не тече». А співпраця зі спонсорами вкотре є підтвердженням того, що лише спільними зусиллями можна покращити життя.

− Від імені дітей, батьків, учителів та жителів села щира подяка Вам, шановний Геннадію Борисовичу, за суттєву допомогу, − вкотре наголошує сільський голова.

Олена Столяр

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода