Музична казка «Добра Мати Бридкого Каченяти» збирала двічі глядачів у день показу

Дата: 20-05-2019, 17:58

Музична казка «Добра Мати Бридкого Каченяти» збирала двічі глядачів у день показу
Святкове театралізоване дійство, приурочене Дню матері, у якому задіяні педагогічний колектив та майже сотня юних акторів-вихованців ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР, відбулося у затишній залі Будинку культури ім. І. Кулика. Музична казка «Добра Мати Бридкого Каченяти» збирала двічі глядачів у день показу. Свої здібності акторський склад Центру продемонстрував для дітей із категорійних сімей міста Черкаси та мешканців і гостей обласного центру, на захід також завітали поціновувачі театрального мистецтва із Сміли, Головківки, Кам’янки. Про ці повідомляється на офіційній сторінці у «Фейсбук» ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР.

Ідея відтворити сучасну українську театральну версію у чотирьох діях, за мотивами відомого твору Ганса Крістіана Андерсена, належить режисеру, методисту Багатопрофільного молодіжного центру – Олександрові Бондаренку. У 2018 році талановитий черкаський режисер написав віршований текст, який, згодом, став основою майбутнього музично-драматичного твору. Олександр Володимирович, перебуваючи на військовій службі у зоні проведення антитерористичної операції об’єднаних сил, повернувся у відпустку для постановки дитячої театральної вистави.

Захід носить виховний характер, у якому навчають дітей поважати цінність кожної особистості. Казка розповідає про родинні стосунки, шляхи виходу із складних життєвих ситуацій та материнську любов, яка все перемагає. Через казку до дитини приходить розуміння, що в житті «добре», а що «погано». Для реалізації цього проекту також були задіяні: Сергій Кулініч (композитор), Олексій Телятник (актор Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка), Ольга Таланова та Валентина Ситник (бібліотекарі Черкаської обласної бібліотеки для дітей), гурт «Спів Братів», Дар’я Жук та Дар’я Соколенко (художники).

День прем'єри був хвилюючим та емоційним. Всі учасники дійства зробили неймовірне – вистава пройшла на одному диханні, насолоду та величезне задоволення і від процесу, і від результату отримали всі актори. Пісні, танці, майстерна та емоційна гра артистів, оригінальна сценографія – все це зачаровувало та захоплювало глядачів. Зала була заповнена вщент, всі отримали неймовірний емоційний підйом.

Із прем’єрою вистави привітати дитячий та педагогічний колектив Центру завітали Ігор Волошин, заступник міського голови, та Сергій Воронов, директор департаменту освіти та гуманітарної політики.

У кінці вистави зала аплодувала стоячи, і ці оплески досить довго не вщухали! Ще раз БРАВО усім, хто долучився до її створення!

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода