Підсумки «Доби»

Дата: 22-05-2019, 20:33

Підсумки «Доби»
Події.
Що робити, коли немає на випивку? На Городищині чоловік «під градусом», наприклад, вирішив, що можна поцупити гроші у … школярки. Так і зробив: перестрів дівчину дорогою додому, біля лісосмуги, схопив за волосся й вимагав віддати останнє. Грабіжник забрав 100 гривень і зник. Про інцидент повідомила бабуся потерпілої, і здирника швидко затримали. Тепер нахабі загрожує від 4 до 6 років у в'язниці.


А в Смілі один чоловік знає іншу систему збагачення: колишня робота – безпрограшний варінт, адже там знаєш усі входи-виходи і точно не промахнешся. Так і зробив: прорив уночі хід під парканом, вдерся до магазину і забрав денну виручку – понад 14 тисяч гривень. Однак 45-річний кмітливець погорів, бо не врахував того, що магазин обладнаний сигналізацією, і відповідати за скоєне таки доведеться.


Актуально.
Сьогодні Черкаси прощалися із загиблим учасником ООС Олександром Колядою. Похоронна процесія саме рухалась вулицею Пастерівською, як одна з автівок із колони зіткнулася з тією, що їхала по вулиці Благовісній. За попередньою інформацієб, водійка Toyota Corolla, за кермом якого була громадянка США, закінчувала маневр на зелене світло, що вже блимало. В цей час і не розминулося із Mazda. Наразі деталі ДТП зясовують.


Число.
Лише один депутат на Черкащині – депутат міськради від Партії вільних демократів Олександр Згіблов – отримав «четвірку» в рамках проекту «Атестація місцевих депутатів». Більшість – «трієчники», «п'ятірки» не має жоден.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода