Минулоріч черкаські виробники продуктів харчування відкрили 20 нових ринків збуту

Дата: 23-05-2019, 15:41

Минулоріч черкаські виробники продуктів харчування відкрили 20 нових ринків збуту
Виробники продуктів харчування на Черкащині продовжують завойовувати нові ринку збуту. Так, у 2018 році продукція «made in Ukraine» з’явилася на полицях магазинів у майже двох десятках нових країн. А з початку 2019 року цей список поповнили ще 10 держав.

За даними Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, найбільшими експортерами на Черкащині є:

М'ясопродукція птиці в асортименті:

- ПрАТ «Миронівська птахофабрика» ( Канівський район ). Експортує продукцію до 124 країн.

Яйця:

- Філія «Городищенська» ПНВК «Інтербізнес» (Городищенський район). У цього підприємства налагоджено бізнес- зв’язки із понад 30 країнами.

М'ясо та м'ясопродукти ялові:

- ТОВ "ВКП "Вербівське" (Городищенський район ). 190 тонн яловичини підприємство експортувало до майже 20 країн.

Молоко та молочні продукти:

- Товариство з додатковою відповідальністю «Золотоніський маслоробний комбінат» (Золотоніський район). Має право експортувати продукцію до 147 країн світу;

- ТОВ «Клуб Сиру» ( м.Канів). Продукцію цього підприємства споживають у майже 90 країнах;

- ПАТ «Юрія» (м.Черкаси). Постачає продукцію до 15 країн світу, серед яких США.

Риба та рибопродукти:

- ТОВ «Альфа – Етекс» (Черкаси );

- ТОВ «Сентрал Фіш» (Черкаси).

Більше 291,5 тонн рибних консервів цих виробників з’явилися на полицях магазинів з півсотні країн світу.

Аналіз ринків збуту виробників Черкащини засвідчив, що, починаючи з 2013 року, зовнішня торгівля переорієнтувалась з країн СНД на ринки інших країн: найбільшими споживачами продуктів харчування «made in Ukraine» на сьогодні є Азія та Африка. Пріоритетним та престижним ринком залишається Європейський Союз.

Фахівці Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини перевіряють виробництво продукції підприємств області не лише на відповідність національним вимогам до якості та безпечності, а й відповідність вимогам країн, з якими підприємці налагоджують бізнес- зв’язки. Вимоги стосуються безпечності продукції для здоров'я людини (методи обробки продукції, температурний режим, маркування та упаковка, тощо) та підтвердження безпечності для здоров'я тварин (вимоги щодо заходів попередження заразних та небезпечних для здоров'я тварин хвороб). Також доводять до відома виробників Черкащини, зацікавлених в експорті харчової продукції, вимоги та процедури для ввезення харчових продуктів до обраних ними країн. Ознайомлюють із переліком забороненої продукції як для імпорту, так і для експорту, інформують про процедури інспектування продукції та надають контакти для звернення зацікавлених експортерів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода