Підсумки «Доби»

Дата: 23-05-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Чи може безробітний стати бізнесменом? У серіалі з хепіендом абощо, скажете ви… Однак уманчанин Олександр Плотніцький вважає інакше. Маючи групу інвалідності, чоловік скористався профорієнтаційними послугами служби зайнятості, пройшовши ряд тестів і врешті твердо вирішив започаткувати власну справу. Олександрові допомогли долучитися до курсів із підприємницької діяльності в Одесі, і згодом уманчанин, отримавши потрібні знання і досвід, створив власну квест-кімнату в рідному місті. Тепер Олександр – підприємець.


Перший дитячий фестиваль театрального мистецтва незабаром відбудеться в Черкасах. Його вирішили провести у цирковому стилі, усіх охочих запрошують долучитися 30 травня з 12:00 до 17:00 у Палац молоді на Сумгаїтській. До фестивалю Fortuna Kids можуть бути заявлені оригінальні постановки різних жанрів та форм. Дитячі колективи можуть показувати театральні номери, естрадні мініатюри, етюди, буфонади, вертеп, українські обрядово-фольклорні сюжети, ігри тощо.


Актуально.
Певно, багато хто може похвастатися, що вже купався цього року, «офіційно» ж сезон стартує в перший день літа, саме до 1 червня облаштовують і міські пляжі. Днями спецслужби перевірили 3 комунальні пляжі і 4 приватні відпочивальні зони у Черкасах на готовність до купального сезону. Пляжі «Соснівський-1», «Казбетський», «Митницький» та приватна зона відпочинку ТОВ «Берег-2007» («Бочка») мають задовільний санітарний стан та все необхідне для відпочивальників. А от на прибережних зонах відпочинку ТОВ «Ваїс» (пляж «Живчик»), Парк розваг «Рив’єра», ТОВ «Строй Центр-2000» підготовчі роботи не розпочинали.


Число.
20 нових ринків збуту відкрили торік черкаські виробники продуктів харчування. У 2018 році продукція «made in Ukraine» з’явилася на полицях магазинів у майже двох десятках нових країн. А з початку 2019 року цей список поповнили ще 10 держав.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода