В черкаському училищі відкрили новий навчально-практичний центр «Śniezka»

Дата: 24-05-2019, 14:04

В черкаському училищі відкрили новий навчально-практичний центр «Śniezka»
Новий навчально-практичний центр «Śniezka» при ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» відкрили у Черкасах. Тут учні училища будуть удосконалювати свої навички за сучасними технологіями і матеріалами. Компанія «Śniezka» у цьому допомагатиме вихованцям і майстрам закладу.

Цього дня заклад освіти відвідали керманичі міста й області – перший заступник голови облдержадміністрації Т. Висоцький, заступники міського голови Черкас Ю. Ботнар, І. Коломоєць, І. Волошин, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації В. Ткаченко, директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради С. Воронов, заступник директора департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради М. Бакланова, соціальні партнери-представники компанії «Снєжка-Україна» – начальник відділу зв’язків з громадськістю Г. Данилюк, старший технічний консультант О. Балакін, фахівець з професійних навчань та технічних консультацій А. Солдак, та представники закладів профтехосвіти України, в яких відкриті та функціонують аналогічні навчально-практичні центри. Про це інформує офіційний сайт закладу.

– Переконаний, завдяки такій співпраці училища, міської влади і соціальних партнерів ми врятуємо робітничі професії. І в найближчому майбутньому розпочнеться відбудова країни, – зазначив заступник Черкаського міського голови Ігор Волошин на своїй сторінці у Facebook.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода