У подарунок корсунчанам − дитячий майданчик

Дата: 25-05-2019, 09:02

У подарунок корсунчанам − дитячий майданчик
Новенький, сучасний, красивий дитячий ігровий майданчик з’явився нещодавно на розі вулиць В. Рябошапки та ІІ Українського фронту у Корсуні-Шевченківському. Гірки, гойдалки, каруселі, балансири, двомісна підвісна гойдалка стали справжньою окрасою цього мікрорайону. Встановлені ж вони спільними зусиллями народного депутата України Геннадія Бобова та депутатів міської ради. Це ще один внесок народного депутата у розвиток мікрорайону після асфальтування та другої черги освітлення вул. В. Рябошапки.

− Приємно, що «крига скресла», й органи місцевого самоврядування завдяки ініціативі та допомозі Геннадія Бобова почали щось робити для дітей нашого району. Два мої сини вже виросли, для такого віку потрібен спортивний майданчик із тренажерами. А маленька донечка радо грається на новеньких гірках і гойдалках. Це не тільки можливість для фізичного розвитку, а й те, що об’єднує дітей нашого району, бо це − місце їхніх зустрічей, спільних ігор. Старші виросли без майданчика, для них актуальні тренажери і воркаут-зона. Зробили для них дещо в себе на дачі, але вона ж є не у всіх. Виходить, молодь не має місця в громадському просторі нашого району для змістовного дозвілля, на жаль, процвітає наркоманія і пусте вуличне життя. Я вдячна за хороший початок турботи про корсунських дітей і прошу допомогти в турботі про молодь. Сподіваюся, це лише початок, і діти нашого району матимуть альтернативу наркотикам і беззмістовному вуличному життю, − зазначає Людмила Писаревська, мама трьох дітей, голова ГО «Корсунь має потенціал!».

− Чудовий майданчик, дітки із задоволенням граються. Вдячна за його розміщення між трьома будинками. Усім зручно, багато місця для польоту дитячої фантазії, − каже мама двох дівчаток Алла Припіяко. − Дуже хочеться, щоб майданчик був огороджений, бо обабіч нього дороги, по яких часто їздять автомобілі. Безпека дітей – понад усе.

− Задоволена появою нового сучасного ігрового майданчика, завдяки якому діти стали більше часу проводити на свіжому повітрі, − радіє Валентина Шаблій, мама трьох дітей.

Пані Валентину підтримує й мама 2-річної доньки Катерина:
− Задоволена, що на подвір’ї нашого будинку облаштували дитячий майданчик. Він виготовлений із сучасних матеріалів та в яскравих барвах – це приваблює малюків. Як на мене, ще має бути відповідальний працівник, який підтримує всі ці каруселі, гойдалки, будиночок у належному технічному стані для безпеки дітей. У загальному задум та ідея хороша. Щиро вдячна за турботу та організацію всім, хто доклав зусиль та вміння в будівництві дитячого майданчика для активного відпочинку моєї доньки та інших діток, які проживають у цьому районі.

А Максим Риженко, батько 5-річної дівчинки, відзначає, що конструкції ігрового майданчика безпечні для дітей завдяки дерев’яним деталям, що роблять ігри на повітрі безпечними і цікавими водночас.
− Гірки, гойдалки, балансири – це багаторічна мрія наших дітей, за що щира подяка народному депутату Геннадію Бобову, − підтримує батьків Ольга Лукашенко, мама дівчинки.

Такі майданчики − справжня радість і для дітей, і для їхніх батьків. А усмішки на обличчях дітей − це те, заради чого варто працювати всім, хто знаходиться при владі.

Сергій Лісовський

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода