Підсумки «Доби»

Дата: 28-05-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Майже добу на Жашківщині шукали зниклого хлопчика. Прочісувати територію взялися рятувальники, місцеві жителі та поліція, які розділилися на групи. Через вади мовлення 4-річна дитина не могла відгукнутися, і це ускладнювало пошуки. Шукачі прочесали кілька гектарів навколишньої місцевості і лише наступного дня зранку одна із груп натрапила на хлопчика, який плакав.


Юні робототехніки «BrainsON» із Черкас і «ELVES» із Золотоніщини давно знані як всеукраїнські і міжнародні герої, які дивують своїми досягненнями. Нещодавно обидві команди побували на фестивалі-змаганнях з моделювання і робототехніки FIRST LEGO League, що відбувся в Туреччині. Черкащани повернулися не з пустими руками: «BrainsOn» у номінації «Командна робота» посіли ІІІ місце, а «ELVES» із Коробівського НВК отримали Кубок від мера міста Ізмір за «Представлення та оригінальні костюми».


Актуально.
Екстремальний і рятівний водночас – це про першочервневий забіг «X-CHALLENGE», що відбудеться в рамках фестивалю «Summer Challenge». Екстремальний, бо для нього передбачили дві траси – звичайну у 5 кілометрів і такої ж довжини з понад 30-ма перешкодами різного рівня складності. Рятівний – бо має благодійну мету: зібрати кошти на купівлю візуалізатора вен для передчасно народжених дітей неонатального центру Черкаської обласної дитячої лікарні. На сьогодні до забігу зареєструвалися уже понад 50 команд.


Число.
Майже 40 років смілянка чекала своєї черги за однокімнатною квартирою. Невдовзі 75-річна жінка таки отримає ключі від житла.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода