СУБам у Черкасах компенсують борги за електроенергію

Дата: 29-05-2019, 11:38

СУБам у Черкасах компенсують борги за електроенергію
Черкаський виконком затвердив порядок погашення боргів за електроенергію Службам утримання будинків, що виникли внаслідок стрімкого підвищення вартості світла.

Як розповіла заступник міського голови Людмила Бордунос, з червня минулого року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України позбавило органи місцевого самоврядування повноважень щодо встановлення тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Як наслідок – Придніпровська та Соснівська Служби утримання будинків опинились у заручниках такої ситуації працюючи собі у збиток.

Аби уникнути комунального колапсу в Черкасах, з міського бюджету на компенсацію відповідної різниці за електроенергію, яка утворилась з червня минулого року і донині, було виділено 3,5 млн. грн.

Тоді як сьогодні виконком своїм рішенням затвердив порядок, так би мовити, освоєння цих коштів. Зокрема, він передбачає процедуру опрацювання відповідних документів департаментами житлово-комунального комплексу та фінансової політики Черкаської міської ради. А також – внесення змін до фінансового плану.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода