Підсумки «Доби»

Дата: 30-05-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
«Лісові уроки» – не то не тільки заняття у казках про звірів. Відтепер на Кам’янщині такі проводитимуть і для місцевих школярів. Працівники Кам’янського лісгоспу спільно з освітянами запустили проект із проведення так званих «лісових уроків». Такі заняття мають вплинути на розвиток природничої свідомості школярів, турботу про природу і розуміння свого місця в ній, покращення культури поведінки та правил безпеки у лісі. Перше таке заняття вже провели в одній із шкіл, при чому на уроці замість нудних лекцій лісівники провели інтерактивну розмову з учнями.


Сьогоднішня сесія Черкаської облради розпочалась у присутності мітингарів – аграріїв і ветеранів АТО. Вони оточили трибуну, тримаючи в руках плакати із проханням повернути селянам землі. Учора зневірені люди з протестом перекрили трасу державного значення Київ–Одеса, а сьогодні прийшли вже до депутатів. Люди у відчаї: голова Держгеокадастру Черкаської області Ольга Залога уже близько року не виконує рішення Верховного суду, яким зобов’язана погодити проект землеустрою та надати дозвільні документи аграріям і ветеранам АТО для отримання землі у приватну власність.


Актуально.
Оскільки позачергові вибори до Верховної Ради призначені на 21 липня 2019 року, виборцям уже варто подбати про свою участь. Насамперед варто заздалегідь звернутися до відділів ведення Держреєстру виборців та уточнити свої персональні дані. Це можна зробити й через загальнодоступний онлайн-сервіс «Кабінет виборця», що розміщений на сайті Держреєстру. Запрошення надійдуть після 10 липня. Пам’ятайте, що законодавство забезпечує можливість тимчасово змінити місце голосування за 5 днів до виборів, не змінюючи виборчу адресу. Крім того, відтепер скасована вимога стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), що підтверджують необхідність такої зміни.


Число.
6 письменників відвідають Черкаси у рамках фестивалю Summer Challenge. Андрій Курков, Анатолій Дністровий, Зоя Казанжи, Петро Яценко, Остап Сливинський та Наталія Бельченко завітають до міста 1 червня.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода