Геннадій Бобов допоміг школі на Шполянщині

Дата: 2-06-2019, 09:01

Геннадій Бобов допоміг школі на Шполянщині
Окрасою села Журавка Шполянського району є школа. Це – наш другий дім. Велику частину свого життя ми проводимо у стінах навчального закладу. Діти тут знаходять вірних друзів, отримують знання і всебічно розвиваються.

Учні та вчителі нашої школи беруть участь у різноманітних змаганнях та конкурсах. У Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика наші школярі щорічно посідають призові місця, кращими знавцями цього року стали учениці Руф Корнієнко (8 клас) та Дарина Корнієнко (6 клас).

Для учнів НВК зараз розпочалася відповідальна пора складання ЗНО та ДПА. Вони старанно готуються. Торік найкращі результати в навчанні серед учнів Шполянського району мала Дар’я Собецька, яка за високі досягнення нагороджена золотою медаллю.

Кожна дитина обирає для себе бажаний напрям і відвідує спеціальні гуртки: робототехніки, музейної справи, художньої самодіяльності або спортивний. Вперше цього року брали участь у регіональному фестивалі з робототехніки FIRST LEGO League, який відбувся в Черкасах. Учасники команди «ROBOFAN» взяли участь у захопливих батлах «Сумо» і «Слалом», отримали величезну кількість позитивних емоцій та чимало нових знайомств. Гарні результати мають волейбольні команди юнаків і дівчат під керівництвом вчителя фізкультури І. Вусатого. Цього року вони неодноразово виборювали призові місця у змаганнях.

Всеукраїнська військово-патріотична гра «Джура» сформувала у наших юнаків і дівчат високі морально-психологічні якості: мужність, сміливість, рішучість , відвагу, стійкість, дисциплінованість, ініціативність. Ця гра виховує духовно та фізично розвинене юне покоління українців на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя.

Конкурси, змагання, концерти, святкування – такий відпочинок маємо між заняттями. На дозвіллі діти відкривають у собі нові вміння та навички, обирають для себе хобі. Вчителі готують для учнів не лише сучасні заняття, а й згадують давні українські традиції. Щороку ми проводимо свято Калити, Різдвяні вечорниці, Пасхальні дні тощо. З початком літа при школі діє табір відпочинку «Сонячний».

Початок нового навчального року вже не за горами, а бюджетних коштів катастрофічно не вистачає на більшість потреб нашої школи. Тому директор НВК Неля Собецька шукає будь-які способи модернізації навчального процесу. Знаючи про довгострокові програми допомоги нашого народного депутата Геннадія Бобова, вона звернулася до його приймальні з проханням допомогти у придбанні дошки та телевізора.

Тішимося, що люди, до яких ми виявили довіру, повністю її виправдовують своїми діями. Делегація представників народного депутата відвідала Журавський НВК і привезла подарунки: шкільну аудиторну металополімерну дошку, телевізор і ноутбук.

Радості дітей не було меж! Радіє і класний керівник, адже тепер навчання буде наочним, що допоможе дітям краще засвоювати матеріал.

Педагогічний колектив, учні та батьки щиро дякують Геннадієві Борисовичу за сприяння у зміцненні матеріально-технічної бази навчального закладу. Це знак того, що державні обранці не стоять осторонь проблем сільської школи. Їхня мета – зробити так, щоб сільські школярі на рівні з міськими отримували якісну освіту, йшли в ногу з сучасними інтерактивними технологіями. Сподіваємося, що співпраця між сільським учителем та депутатами всіх рівнів буде тісною і плідною й надалі.

Алла Мороз, заступник директора Журавського НВК

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода