Чому я обираю байкерство як стиль життя? (ОПИТУВАННЯ)

Дата: 2-06-2019, 11:59

Чому я обираю байкерство як стиль життя? (ОПИТУВАННЯ)
Щорічний мотофестиваль «Тарасова гора 2019» на Черкащині ще триває. Наші кореспонденти відвідали захід і поспілкувалися з його учасниками, аби дізнатися, що значить байкерство в їхньому житті.

Чому я обираю байкерство як стиль життя? (ОПИТУВАННЯ)

Ігор Шаповал, м. Дніпро:
З дитинства хотів їздити на мотоциклі. Це була така хлопчача мрія. Вперше купив мотоцикл в 16 років. У 90-ті були складні часи, тому про це захоплення довелося забути ненадовго. За останні вісім років придбав собі кілька мотоциклів різних видів і тепер подорожую. На жаль, моя жінка любить більше комфорт, тому іноді змушений їздити кудись на авто. Шкода, бо байкерство для мене – це частина життя. Люблю дорогу і швидкість. В аварії доводилося потрапляти. Від цього ніхто не застрахований, адже байкери діляться на дві категорії: ті, які падали, інші – що впадуть.

Чому я обираю байкерство як стиль життя? (ОПИТУВАННЯ)

Кароліна Литвиненко, м. Олександрія:
Моє захоплення розпочалося з того, що я вигнала чоловіка і придбала собі мотоцикл. Потім я навчалася, після – подорожувала. Об’їздила понад тридцять країн світу на мотоциклі. Минулого року була в Ірані, Пакистані, Індії та Афганістані. За кордоном жінка за кермом мотоциклу викликає цікавість, особливо в мусульманських країнах. Рідні хоч і хвилюються через моє екстремальне захоплення, але розуміють і підтримують. Донька мріє також навчитися їздити на мотоциклі. На «Тарасову гору» приїжджаю вп’яте. Дуже подобається фестиваль.

Чому я обираю байкерство як стиль життя? (ОПИТУВАННЯ)

Олександр Мануйло, м. Переяслав-Хмельницький:
Ще з дитинства захоплююсь мопедами, мотоциклами. Рідні цілком підтримують це хобі. На «Тарасову гору» приїхав із дружиною. Уже близько 17 років їздимо по-різних фестивалях, живемо в наметному містечку. На мою думку, місце підібране вдало. Дуже подобається атмосфера свята. Кожен раз є щось особливе. Цього року зустрів багато давніх знайомих. Приїхав, аби добре відпочити та насолодитися їздою на мотоциклі та концертною програмою.

Чому я обираю байкерство як стиль життя? (ОПИТУВАННЯ)

Дар’я Камінська, м. Київ:
Уже вісім років захоплююся їздою. Мене приваблює швидкість, відчуття свободи. Небезпеки і аварій не боюсь. Тому і вирішила придбати мотоцикл. На фестиваль приїхала сама. Зустріла знайомих, разом весело провели час, скупалися в річці. Взагалі, на «Тарасовій горі» панує приємна атмосфера. Приїжджаю вже четвертий рік. Планую взяти участь у колоні. Думаю, час на фестивалі мине цікаво.Чому я обираю байкерство як стиль життя? (ОПИТУВАННЯ)

Сергій Петров, м. Донецьк:
У мене родич мотокросмен і сусід екс-чемпіон з мотокросу. Тому важко було не піддатися їхньому впливу. У радянські часи ходив у гурток «мотокрос», там і зібрав свій перший байк. Потім придбав собі мотоцикл, потім ще один і т.д. Рідні проти цього захоплення. На фестиваль «Тарасова гора» приїжджаю п’ятий раз. Усе чудово, цінова політика терпима, цікава концертна програма. З друзями швидко та весело летить час.

Чому я обираю байкерство як стиль життя? (ОПИТУВАННЯ)

Оксана Курган, смт Драбів:
На фестиваль приїхала з чоловіком, власне поки розділяю його захоплення. Повністю довіряю коханому на дорозі. Сама їздити пробувала на мотоциклі, проте ще трошки боюсь. У планах навчитися. «Тарасова гора» подобається, оскільки це душевна «тусовка» знайомих. Цьогоріч цікавинкою свята стало весілля. Думаю, це дуже круто.

Дар’я Роженкова

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода