Чоловік наніс тілесні ушкодження працівнику поліції

Дата: 3-06-2019, 19:31

Чоловік наніс тілесні ушкодження працівнику поліції
Місцевий житель перебуваючи в приміщенні Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, у зв’язку із складанням стосовно нього адміністративних матеріалів умисно наніс удар ногою в спину інспектору Управління патрульної поліції в Черкаській області, чим заподіяв останньому легкі тілесне ушкодження. Прес-служба прокуратури Черкаської області.

Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легкого тілесного у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням установлено, що місцевий житель перебуваючи в приміщенні Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, у зв’язку із складанням стосовно нього адміністративних матеріалів умисно наніс удар ногою в спину інспектору Управління патрульної поліції в Черкаській області, чим заподіяв останньому легкі тілесне ушкодження.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зазначеній особі повідомлено про підозру.

На цей час процесуальним керівником погоджено обвинувальний акт, який направлено до суду для розгляду по суті. За вчинене зловмиснику загрожує покарання до 5 років позбавлення волі.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода