Прокуратура перевірить, чи законно черкаський фермер зайняв ділянку

Дата: 4-06-2019, 17:41

Прокуратура перевірить, чи законно черкаський фермер зайняв ділянку
За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника сільськогосподарського підприємства, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки) Кримінального кодексу України. Про це інформує прес-служба Прокуратури Черкаської області.

Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачений, будучи директором сільськогосподарського товариства, в 2018 році, всупереч вимогам Земельного кодексу України щодо набуття та реалізації права на землю, з корисливих мотивів, без відповідного рішення органу виконавчої влади про передачу у власність або у користування, розорав і вирощував сільськогосподарські культури на земельній ділянці державної форми власності площею 119 га, чим заподіяв шкоду державі в сумі майже 227 тис. грн.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода