Черкаські робототехніки здобули нагороди всеукраїнського фестивалю

Дата: 5-06-2019, 11:18

Черкаські робототехніки здобули нагороди всеукраїнського фестивалю
Нацiональний комплекс «Експоцентр України» ВДНГ у Києві 1-2 червня приймав ХI Всеукраїнський фестиваль робототехніки – ROBOTICA 2019. Цього року на фестивалі було понад 4 тисячі учасників, що склали близько 600 різних команд. Представники Черкащини повернулися з нагородами фестивалю, повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

Це унікальна подія в області новітніх навчальних технологій та освітніх програм, де найкращі учасники святкують перемоги інтелекту та креативності, відзначив він. Учасники фестивалю змагалися у категоріях «Сумо», «Слалом», Всесвітній олімпіаді з робототехніки WRO та WROWeDo 2.0. Також під час проведення фестивалю були представлені Архітектурний конкурс, майстер-класи, наукові ярмарки та тренінги з робототехніки.

За результатами участі у фестивалі маємо переможців від Черкащини:
– учень Черкаської гімназії №9 імені О. М Луценка Середенко Богдан здобув ІІ місце в категорії «WRO. Старша ліга»;
– учень Черкаської санаторної школи-інтернату Анатолій Будник виборов ІІ місце в категорії «Сумо. Дистанційно керовані роботи»;
– вихованець Lego гуртка Пальмірської ЗОШ Богдан Чорнобай здобув І місце у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки у номінації «Слалом швидкісний».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода