Черкащани отримають дві квитанції за травневу квартплату

Дата: 5-06-2019, 19:04

Черкащани отримають дві квитанції за травневу квартплату
У червні мешканці черкаських багатоповерхівкок, утриманням яких вже займається управлінська компанія, отримають дві платіжки за квартплату.

Про це повідомляє заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос, повідомляють на сайті відомства.

− Не лякайтеся, уважно читайте інформацію на звороті. Перша сума − це оплата послуг з 1 по 20 травня ще СУБам, з 21 по 31 − управителю. Адже договір із компанією «Сантехбудконструкція» був підписаний 20 травня і компанія приступила до виконання своїх обов’язків, − розповідає Людмила Бордунос.

Нагадаємо, у Черкасах на відкритому конкурсі обрали компанію-переможця, яка обслуговуватиме близько 840 багатоквартирних будинків у Черкасах.

− Мені останні два тижні часто телефонують люди, аби дізнатися, які роботи в компетенції управлінця, які - ні. Запитують, як працювати з компанією, куди звертатися з проханнями та пропозиціями. Не панікуйте! Відповім на всі питання при зустрічі, − говорить заступниця міського голови.

Уже цього тижня разом із представниками управлінських компаній у Черкасах відбудеться три зустрічі, на які запрошують зацікавлених мешканців будинків. На них ви почуєте відповіді на всі питання, які вас турбують.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода