Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Дата: 5-06-2019, 21:32

Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу
Начальник управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Литвинович Валентина Іванівна інформує, що 27.03.2019 було прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Відповідно до пункту 6 вказаного Порядку для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу з питань соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи, із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу, разом з копіями:

паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
виписки з медичної карти амбулаторного хворого (форма № 027/о).

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. грн.

Місцевий орган протягом п’яти робочих днів з дати подання заяви укладає договір про здійснення для дитини реабілітаційних заходів (далі - договір) у трьох примірниках (один - для місцевого органу, другий - для реабілітаційної установи, третій - для одного з батьків дитини чи її законного представника), в якому зазначаються строки здійснення реабілітаційних заходів у реабілітаційній установі, їх вартість тощо.

Направлення дітей на реабілітацію здійснюється в порядку черговості, в межах бюджетних коштів за відповідною програмою.

Враховуючи викладене вище, у разі, якщо ваша дитина потребує реабілітації у 2019 році, рекомендуємо звернутися до управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку за адресою: бульвар Шевченка, 117, каб. 115, для підготовки необхідних документів. Телефони для довідок: 54-45-88, 37-26-12.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода