Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Дата: 6-06-2019, 16:01

Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)
Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Надія Маслянко, Черкаси:
Найбільше мене вражає і обурює те, що Зеленському не дають можливості бути тим Президентом, якого ми обрали. Йому просто заважають працювати оці всі колишні комуністи, які зараз займають керівні посади при владі. Щодо особистих новин, то для мене весь час актуальною лишається одна: те, що я не можу добитися можливості отримати 10 соток землі, що належить мені за законом. Вона належить мені як члену сім’ї загиблого при виконанні, але я ніяк не можу довести цього керівникам нашої міської влади.

Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Леонід Кондратський, Черкаси:
Онук закінчив перший клас. Разом ходили на останній дзвоник. Проти мого дитинства зараз усе інакше. Дещо не подобається підхід до навчання у школі. Думаю, дітям потрібно більше дисципліни. З черкаських новин найбільше запам’яталася інформація про те, що питання щодо пам’ятників воїнам АТО нарешті зрушило з місця.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Ніна Федорова, Луганськ:
Мабуть, для мене найбільша новина – це саме ваше місто. Я сьогодні тут перший день. У вас тут дуже спокійно і якось затишно. Після Луганська це особливо відчувається. Приїхали в гості до знайомих. Думаю, нікого не здивую, якщо скажу, що для нас найважливіші новини – це ті, що стосуються нинішньої війни. Так хочеться нарешті почути чи побачити повідомлення про те, що люди більше не будуть воювати між собою, що родини житимуть в мирі, виховуватимуть дітей, матимуть нормальний заробіток і взагалі будуть щасливі.

Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Павло Тетищев, Черкаси:
Останнім часом особливо не слідкую за новинами. Зазвичай цікавлюся інформацією у сфері ІТ, відпочинком, іноді політикою. Останнє, що порадувало, – це Велодень у Черкасах. Я брав участь у попередньому заїзді, встиг побачити друзів. Але довелося їхати у справах. Інші ж велосипедисти взяли участь у перегонах, а потім, скоріш за все, відпочили в дружній компанії. Бо це вже своєрідна традиція.

Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Неля Тогобіцька, Черкаси:
Мене вразило, що в Черкасах багато аварій сталося минулого тижня. Чи то водії неуважні, чи дороги такі. Тому з великою радістю сприйняла інформацію про те, що придбали нові світильники і встановили їх над переходами. Думаю, вони врятують життя не одному пішоходу, який пізно повертатиметься додому. Взагалі новини дізнаюся із черкаських сайтів новин, груп у соцмережах. Мене цікавлять новини в галузі ІТ-технологій, адже це пов’язано з моєю діяльністю.

Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Влад Іванов, Черкаси:
Я закінчив навчання в школі. Для мене це найцікавіше, що сталося. Радий, що урочистості й ДПА у школі вже позаду. Зараз перебуваю у роздумах, в який заклад вищої освіти вступити. Треба зробити правильний вибір, щоб не шкодувати потім. За новинами в місті не слідкую, про щось резонансне розповідають рідні та друзі.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Оксана Степаненко, Черкаси:
Новиною можу назвати те, що я нарешті повернулася з-за кордону. Рідні та друзі зустріли, влаштували невеличке домашнє свято із шашличками. Була в Чехії. Довелося багато працювати. Це те, що найбільше запам’яталося про цю країну. А ще там зовсім інше життя. Думаю, в нас таке буде не скоро: і рівень не той, і люди інші. Новинами зараз цікавлюся всіма, адже давно не була вдома, але сказати, що щось особливо вразило, не можу.

Дар’я Роженкова, Владислав Бедринець

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода