Ароматичні олії допоможуть краще спати

Дата: 6-06-2019, 15:12

Ароматичні олії допоможуть краще спати
Ефірні олії потужно впливають на мозок. Вони можуть допомогти повністю розслабитися, водночас протидіючи безсонню, стресу і тривозі. Щоб відчути такий ефект на собі, просто вдихніть аромат, найкраще – вночі, аби розслабитися і спокійно спати. Які ж олії найкращі помічники – читайте в «Новій Добі».

Лаванда. В ароматерапії найбільш цінною є лавандова олія. Завдяки заспокійливим і розслаблювальним властивостям її вплив на нервову систему потужний. Змішайте олію лаванди, м’яти і ромашки та прикладіть до скронь (ці олії мають протизапальні й заспокійливі властивості).
Олія гіркого апельсина. Заспокійливі властивості олії гіркого апельсина ефективно протидіють безсонню, депресії, стресу, тривозі та нервозності. Найкраще застосовувати цю олію за допомогою дифузора або масажних рухів.
Ефірна олія мандарина. Якщо вам важко абстрагуватися від побутових проблем і потрібен відпочинок, то олія мандарина буде корисна. Найкращий спосіб її використання – налити 10 крапель у дифузор перед сном. Крім того, можна споживати її вранці і ввечері, додаючи дві краплі до оливкової олії.
Ефірна олія сандалу. Аромат сандалу покращує настрій і загострює чутливість (відомий афродизіак), лікує безсоння і депресію. Тільки пам’ятайте, що його концентрація перед сном має бути невеликою.
Ефірна олія ромашки. Ефірна олія ромашки має потужний розслаблювальний ефект, що навіть допомагає людям з гіпертензією, яким важко розслабитися.
Майоран для боротьби зі стресом. Властивості цієї ароматичної олії знижують кров’яний тиск і запобігають стресу. Крім того, олія майорану полегшує дихання при застуді.
Ефірна олія троянди. Якщо вас тривожать нічні жахіття, ароматизуйте приміщення за допомогою трояндової олії. Для цього поставте біля ліжка аромалампу й налийте в неї 2–3 краплі ароматичного засобу.
Олія петітгрейна – щоб зняти напругу. Як відомо, це гіпнотична олія, що ефективніша за ромашку. Петітгрейн також є м’язовим релаксантом, що знімає стрес і сприяє розслабленню. Олія ідеально підходить для масажу. Ви також можете дихати нею просто з флакона або вживати дві краплі, розведені в оливковій олії.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода