Гороскоп від «Доби»

Дата: 7-06-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Якщо є сумніви, як краще вчинити, – порадьтеся з колегами. «Мозковий штурм» допоможе знайти правильне рішення. Вдасться те, що раніше здавалося неможливим. Імовірно, в Овнів незабаром з’явиться таємний шанувальник.

Телець
Зараз ідеальний час, щоб зарекомендувати себе як перспективного та амбіційного працівника. Сприятливий період для творчості та інтелектуальної праці. Мисліть логічно, намагайтеся знайти найлегший шлях. Це допоможе зекономити час та нерви.

Близнюки
У другій половині дня хороша новина послугує додатковою мотивацією. Припиніть вірити людям на слово. Довіряйте вчинкам і справжнім діям. Очікуйте суттєве грошове надходження. Не варто відмовлятися від пропозиції провести час у цікавій компанії.

Рак
Сьогодні буде багато сюрпризів. Щасливий випадок допоможе вирішити нагальні проблеми. Якщо давно планували підвищити фахову кваліфікацію, то зараз найкращий час. Спробуйте налаштуватися на продуктивну працю. Вашої уваги потребують найближчі люди. Знайдіть час, аби побути разом.

Лев
На роботі можливі нововведення. Не бійтеся змін. Зараз сприятливий час для будь-яких експериментів. Варто обміркувати останні події та визначитися з тим, чого ви хочете від життя. Створіть затишну атмосферу та проведіть час з коханою людиною.

Діва
У сферах, де необхідно спілкуватися з людьми, ви будете сьогодні незамінними. Вдасться те, що раніше здавалося неможливим. У фінансових справах очікує успіх. Можливе налагодження корисних знайомств. Поговоріть щиро з небайдужою для вас людиною і спробуйте зрозуміти її позицію.

Терези
Заздалегідь сплануйте зручний графік, щоб максимально ефективно використати сили. Астрологи рекомендують бути уважними з фінансами. Сприятливий час для спілкування з колегами та друзями. Якщо не хочете зайвих проблем, не обіцяйте того, що не зможете виконати.

Скорпіон
День створений для радості та приємних подій. Поділіться емоціями з іншими. Можуть виникнути нові творчі ідеї. Постарайтесь не братись за нові справи, доведіть до ладу давно розпочаті. Перед вами відкриються нові перспективи. Не проґавте шанс насолодитися чудовим вечором у колі друзів.

Стрілець
Оздоровчі заходи допоможуть зберегти бадьорість і чудовий настрій. Корисно привести в порядок робоче місце та владнати нагальні справи. День також сприятливий для проведення ділових перемовин. Ваша неповторність і загадковість зацікавить представників протилежної статі.

Козеріг
Намагайтеся не ускладнювати відносин з керівництвом і уникайте пліток на роботі. Якщо зможете швидко зреагувати на зміни, то неодмінно отримаєте бажане. Влаштуйте романтичну вечерю та спробуйте обговорити всі проблеми та конфлікти з партнером.

Водолій
Прислухайтеся до порад близьких. Вони допоможуть знайти вихід із суперечливої ситуації. Не втручайтеся в чужі конфлікти. Це може тільки нашкодити вам. Добре обміркуйте стратегію захисту. Увечері спробуйте розслабитися.

Риби
Упевненість, позитивний настрій та оптимізм допоможуть завоювати прихильність керівництва. Спонтанне рішення може змінити долю. Життя варте ризику. Не розпорошуйтеся на дрібниці. Очікуйте невеличкі зміни на роботі. Вечір мине у домашніх клопотах.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода