Проект+ міжнародного фестивалю «Музичні Імпрези України»


Проект+ міжнародного фестивалю «Музичні Імпрези України»
Проект+ міжнародного фестивалю «Музичні Імпрези України». Літо 2019.
Запрошуємо на 3 події:
• «Музика для малюків» - авторська програма від Анастасії Комлікової, композитора, члена Національної спілки композиторів України, кандидата мистецтвознавства, автора програми гармонічного розвитку дітей, почесного спікера тренінгового центру «Академія талановитих керівників», лауреата державної премії імені В.С. Косенка. Форма: Практикум-інтенсив для музичних педагогів та молодих батьків.Учасники практикуму отримують електронні сертифікати. В межах концерту «Музика для малюків" відбудеться презентація нової збірки пісень «Музика для малюків-3» (видання 2019 р.), будуть представлені авторські твори, які легко інтегруються у навчальний процес та використовуються в Україні та за кордоном. Даний матеріал корисний як для інструменталістів, так і для вокалістів і теоретиків. Також ознайомлення із творчістю А. Комлікової стане у нагоді музичним педагогам, які працюють з дітьми дошкільного віку (загальний та музичний розвиток дитини).
Відбудеться 13.06, о 13:00 – в Черкаській дитячій школі мистецтв.
• Ляльково-музичний перформанс «Лялькове ревю» за участі українських акторів-лялькарів та музикантів. Проект+ фестивалю «Музичні Імпрези України» представить нову театральну програму спеціально для сімейного перегляду від відомих митців з м. Житомир та м. Черкаси. Серед запрошених артистів: Юрій Тарасенко – актор-лялькар, м. Житомир; Наталія Плонська – Україна-Італія, Олександр Донець – актор-вентролог, м. Черкаси. Проект сприяє розвитку та популяризації музичного та лялькового мистецтв.
Відбудеться 14.06, о 14:00 – в Черкаській обласній бібліотеці для дітей.
• Музично-терапевтичний проект «60 зернят кави від Бетховена» – музика та здоров`я. Це – унікальна ознайомча програма на тему впливу музики та правильного харчування на фізичний, емоційний, інтелектуальний, соціальний, духовний стан людини з метою покращення чи збереження здоров'я. Керівники проекту: лікар-гастроентеролог Леся Савченко (Черкаська обласна лікарня), музикант-мультиінструменталіст Артур Жуковський («Студія елементарного музикування»), історик-науковець Сергій Ганницький (Черкаський краєзнавчий музей).
Відбудеться 15.06, о 15:00 – в офісі ГО «Промолодь» (вул. Симоненка, 5, 2 поверх).

• Дата: 13 - 15 червня 2019

• Деталі: за посиланням
• Ціна – безкоштовно

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода