Найбільша зарплатня в області у фінансистів та страховиків

Дата: 7-06-2019, 17:40

Найбільша зарплатня в області у фінансистів та страховиків
Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у квітні 2019 р. становила 8 653 грн, що у 2,1 раза вище за рівень мінімальної заробітної плати (4 173 грн) і склала 101,5% до березня 2019 р. та 121,3% до квітня 2018 р. Про це «Нова Доба» дізналася в ГУ статистики в Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник економіки в 1,3–3,2 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати зафіксували в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устаткування, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг, і не перевищував 57% від середнього рівня по економіці.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода