У Черкасах вшанували жертв політичних репресій

Дата: 19-05-2014, 09:43

У Черкасах вшанували жертв політичних репресій
День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні внаслідок політичних репресій 1937 - 1938 років почали відзначати з 2007 року. З того часу у третю неділю травня громадськість міста та області збирається біля пам’ятника жертвам політичних репресій, що розташований у м. Черкаси, для вшанування пам’яті безневинних земляків, які постраждали від тоталітарного режиму наприкінці тридцятих-сорокових років минулого століття. Про це «Новій Добі» повідомили в обласній раді.

Цього року в заходах взяли участь колишні репресовані, яких після кількох десятиліть потому було реабілітовано, голова обласної ради Валентина Коваленко, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль, заступник начальника управління культури облдержадміністрації Микола Суховий, церковнослужителі, представники засобів масової інформації.

Заходи розпочинаються панахидою, яку провів настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці української греко-католицької церкви м. Черкаси отець Юліан. На мітингу перед присутніми виступили голова обласної ради Валентина Коваленко, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль, заступник голови обласного товариства політичних в’язнів і репресованих Анатолій Василенко.

На закінчення учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам'ять про мільйони безневинних жертв, а потім відбулося покладання квітів до пам’ятної стели.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода