Утримайтесь від вживання води, купання, вилову риби та напоювання худоби в акваторії річки Рось

Дата: 11-06-2019, 17:19

Держпродспоживслужба рекомендує утриматись від вживання води, купання, вилову риби та напоювання худоби в акваторії річки Рось, повідомляють в прес-службі відомства.

Нагадаємо, що 9 червня у Вінницькій області, внаслідок аварії автомобіля з хімікатами, в річку Рось потрапили небезпечні пестициди та стимулятори росту для сільгоспрослин.

З метою попередження виникнення отруєнь та негативного впливу на умови життєдіяльності людей, Держпродспоживслужба вживає заходи посиленого державного санітарно-епідеміологічного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства щодо питного водопостачання зазначених населених пунктів, з проведенням лабораторно-інструментальних досліджень води р. Рось, питної води. Про це журналістам Antenna розповів Володимир Папач, начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Лабораторіями Держпродспоживслужби проводяться лабораторні дослідження води, взятої з річки Рось, та питної води з водопроводу.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода