«Мінують» не лише Черкаси

Дата: 12-06-2019, 13:41

«Мінують» не лише Черкаси
За минулу добу до підрозділів поліції надійшло 37 неправдивих повідомлень про замінування 337 об’єктів у Києві, Дніпрі, Львові, Луцьку, Рівному, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Полтаві, Черкасах, Одесі й Генічеську. Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін (за інформацією Департаменту комунікації МВС України).

«Терористичні угрупування РФ не припиняють спроби дестабілізувати ситуацію в нашій країні», – зазначив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

Правоохоронцям довелося евакуйовувати більше 32 тисяч громадян із 77 закладів швидкого харчування, 18 торговельних центрів, 6 гіпермаркетів, 16 житлових будинків, готелів, 5 станцій київського метрополітену. Покидьки просто знущалися на громадянами України.

Більшість повідомлень про замінування надходили на електронні адреси різних організацій та підприємств з поштового сервісу з присвоєною ІР-адресою у вказаний часовий період, яка належить ТОВ, що зареєстровано в РФ.

«Від цих жахливих дій терористів щоденно страждають тисячі звичайних громадян нашої країни. Працівники поліції змушені реагувати на кожне таке повідомлення й наші люди по різному ставляться до цього, інколи із підтримкою, інколи із чварами, але, попри все, ми маємо перевіряти кожне звернення», – сказав В’ячеслав Аброськін.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода