Підсумки «Доби»

Дата: 12-06-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Вісім життів під загрозою внаслідок зіткнення «Mercedes Vito» з евакуатором. Масштабна ДТП сталася неподалік Жашкова, на 140-му кілометрі траси Київ-Одеса. На допомогу 8-м потраждалим виїхали жашківські медики й фахівці з Володарського району, що на Київщині. Двоє дорослих – жінка і чоловік – наразі в реанімації, 6-річний хлопчик перебуває в хірургії.


Змушені були покинути «Любаву» чи «Депо'т»? Чи, може, працюєте в «Хрещатик-Сіті»? Тоді точно знаєте, як воно – бути в постійній тривозі. Щоправда, чи існує реальна небезпека для українців – ніхто не береться сказати. На сьогодні ж «заміновані» об'єкти є не лише в Черкасах. Тільки минулої доби надійшло 37 неправдивих повідомлень про замінування 337 об’єктів у Києві, Дніпрі, Львові, Луцьку, Рівному, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Полтаві, Черкасах, Одесі й Генічеську.


Актуально.
Від нещадної спеки зараз потерпають і люди, і тварини, і природа. Якщо людей рятують кондиціонери й купання, а тваринам можуть зарадити небайдужі, подбавши про належний питний режим, то хто допоможе природі, коли ми просто зараз не відовимося від пікніків? Рятувальники із синоптиками в один голос закликають черкащан не провокувати пожежі в лісі, адже погода й так створила сприятливі умови для займання. Бережімо природу, в такий спосіб збережемо й себе!


Число.
Від 31 до 33º тепла фіксують синоптики на Черкащині. Найближчими днями послаблення спеки не прогнозують.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода