«Поки не почалося...» з Борисом Юхном

Дата: 13-06-2019, 09:21

«Поки не почалося...» з Борисом Юхном
Ретроторг «З поля – до столу»


В країні колгоспів і радгоспів магазини «Овочі – Фрукти» були неминучими, як самі урожаї полів і садів. Більша їх частина у нас традиційно перероблялася на Черкаському консервному комбінаті, і ті «мільйони умовних банок» знаходили свого споживача від Куби до далекого російського сходу, меша – відсотків 20-25, потребувала реалізації «в сирому вигляді». Процент невеликий, але в натурі то сотні тисяч тонн.
За телефонним довідником 1982 року легко з’ясував, що спецмагів «Оптово-розничного комбината Горплодоовощ» у Черкасах налічувалося мало не три десятки. Всі вони мали порядковий номер від 201 до 231. Само собою, з назвами не креативили, хоча винятки таки були: «Огірочок» на Урицького, 225; «Дари ланів» на Комсомольській, 96; «Мліївська красуня» на Ільїна, 287; «Природа» на Шевченка, 195.

«Поки не почалося...» з Борисом Юхном


Чи треба казати, що овочеві – не ті магазини, відрядження до яких малим мене тішили? Там пахло землею і квашнею та було брудніше, ніж в інших. Зі стелі звисали стрічки-ліпучки з мухами. До всього, овочеві мого дитинства, – два на Казбеті: один на самісінькому розі вулиць Шевченка і Воровського, інший за 50 метрів на території базару, – мали величезні вітрини, тому в помідорний сезон добряче нагрівалися. От по помідори з дерев’яних ящиків мене найчастіше і спроваджували: 8−12, інколи аж 15 копійок за кіло.
Традиційно в овочевих товклися самі фактурні тітки, цвітасті попереки яких ніяк не обійдеш, бо черга. Утім... Приблизно тоді, коли вийшов отой довідник, в магазинах городини почали продавати перші радянські жуйки «Калев» по 15 копійок. Одна монетка – одна «жувачка» і кулею на вихід без найменших шансів для котроїсь із завше до цього мотивованих домогосподарок погорлати про чергу.

«Поки не почалося...» з Борисом Юхном


Що продавали в овочевих окрім профільної продукції? Ніби дурне питання, та як пригадати... Соки у трилітрових банках – томатний і березовий. В такій же тарі – жовтуваті огірки, штук п’ять в одній. Морську капусту в півлітрових. Якісь консервочки типу «М’ясо кріля» (не кроля) по 30 коп. за бляшанку, які попитом ніколи не користувалися, бо за 30 коп можна було купити «нормальну консерву», а не удвічі меншу. Оцет, сіль, спеції, мінералку, сірники на здачу. Може що забув – так асортимент мене взагалі мало цікавив.
Останнім з таких магазинів, щоправда – вже не «класичним», став «Кооператор». Його відкрили влітку того ж таки 1982-го поблизу Будинку торгівлі. Навіщо?

«Поки не почалося...» з Борисом Юхном


Все було класно у новому універмазі, а от овочів у ньому не купиш, не передбачено. Треба спочатку на ринок, тоді вже сюди, чи навпаки, але однаково трохи побігати. Тож вирішило партійно-торговельне начальство піти назустріч побажанням трудящих (аргументація 95 відсотків усіх новацій) та поруч із «БТ» збудувати... Ну щось таке середнє між гастрономом та овочевим. Щоб огірки, яблука, ковбаса, кваснина, мед – але культурно. Без базарного колориту. Отак, власне, й з’явилася ідея «Кооператора». І не слідом за «торгашем», а ще у березні 1977-го.

«Поки не почалося...» з Борисом Юхном


Минуло п’ять років, відкрили «Кооператор». Коли покупці трохи обдивилися та примірялися до його формату, 6 серпня 1982 року «Черкаська правда» прозвітувала про подію презентаційною публікацією. Тож, рекомендую дещо з оригіналу, бо це завжди краще, ніж мотиви з приводу.
«Черкаський архітектор І. Ф. Помазан, який створював проект «Кооператора», підкреслено-індивідуальний, проявив добре розуміння, так би мовити, і естетики, і функцій. Естетика в новому магазині – це сучасна архітектура, прямі лінії, без химерностей, і разом з тим виразна. Це вдало знайдені деталі, які надають площинам рельєфності та пластичності. Це алюміній, дерево та зелень в інтер’єрі, оздобленому зі смаком. Є тут на чому зупинитися оку, є від чого потішитися погляду. Щоб зробити приміщення затишним, ввели, зокрема, в різних місцях декоративні решітки, ніби поділивши ними зали». Естетику магазину доповнили декоративні тематичні панно та кольорові вітражі.
Стосовно «прямих ліній без химерностей» автор публікації трохи спростив ситуацію, бо початковий варіант «Кооператора» якраз був доволі кучерявий, але згодом його спростили. Читаємо далі.
«Загальна торговельна площа «Кооператора» становить 1100 квадратних метрів. Не набагато менша площа підсобних приміщень-складів, холодильних камер, до речі, обладнаних відмінно. І ще одна особливість нового магазину: для нього не передбачено подвір’я в тому вигляді, в якому ми звикли його бачити. Вантажний двір сховано під землю, автомашини заїжджають прямо у підвали. А зверху – клумби, газони, доріжки». Уявляєте, над чим ми ходимо?

«Поки не почалося...» з Борисом Юхном


«Що ж пропонують тут покупцям у перші дні? Передусім, у широкому виборі продукцію консервних підприємств. Скажімо, консерви, варення і джеми десь з півсотні найменувань. М’ясо, ковбаси і копчення теж у чималому асортименті. Сподобалися покупцям кондитерські вироби, знову ж, з маркою кооператорів Черкащини. А ось про паляниці з Руської Поляни й говорити не доводиться: йдуть на розхват. Знають же там секрети особливого смаку хліба. Приємний сюрприз – соковий бар, який пропонує своїм гостям, у тому числі й зовсім малим, різноманітні соки, напої та ласощі. Ми виписали назви деяких з цих напоїв: кофейний, чайний, медовий, мандариновий, яблучний і навіть буряковий. А на відкритому майданчику, який прилягає до магазину (це ще 400 тквадратних метрів площі), під тентами можна поласувати морозивом. Сюди ж виносять торгівлю овочами і фруктами».

«Поки не почалося...» з Борисом Юхном


Гадаю, для умовно-ностальгічного спомину досить. Злукавив би, коли б сказав, що в дитинстві любив «Кооператор». Самі розумієте, не хлопчачий профіль. А їсти на площадці морозиво, коли звідкілясь заносить печенею чи кропом, – то вже краще потерпіти до молочного кафетерію. Але тисячі дорослих черкащан, які вирушали на накуп до «Кооператора» за його прямим призначенням, точно думали інакше. Хоча зазвичай йшли туди не по овочі-фрукти, а по шикарні ковбаси місцевого м’ясокомбінату.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода