Підсумки «Доби»

Дата: 13-06-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Пішов купатися до Дніпра і не повернувся. Така трагедія сталася на Чигиринщині, у селі Вітове, вчора надвечір. 14-річного юнака шукають уже другу добу. Рятувальники прочісують акваторію річки, де востаннє бачили хлопця живим.


Талановита й активна молодь – запорука інтелектуального потенціалу держави. Вкотре це довели шість вихованиць Черкаського багатопрофільного молодіжного центру. На Міжнародному фестивалі обдарованої молоді «КерамДиво» дівчата вибороли призові місця серед 55 учасників. Юні черкаські майстрині мали нагоду попрацювати у творчих майстернях, взяти участь у майстер-класах народних майстрів, відвідати розважальні вечори та активно відпочити на березі Азовського моря.


Актуально.
Особливий день для татусів – це цілий день розваг зі своєю малечею. Уже завтра, 14 червня, черкаські тата й діти (віком 7–12 років) матимуть чудову нагоду побавитися разом: їх о 17:00 запрошують на площу біля «Хрещатик-Сіті» на фестиваль «Разом з татом». У програмі – візитка, смуга випробувань, художній майстер-клас та локація з аніматорами для найменших. Реєстрація ще триває.


Число.
З рахунком 2:1 обіграла росіян українська збірна з футболу. Обігравши ще й Ірландію (1:0), наші хлопці потрапили у фінал чемпіонату Європи з футболу серед спортсменiв із вадами слуху.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода